پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٤٠٣
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > اولین جلسه مشترک با هیات نظارت برانتخابات شهرستان خلخال برگزارشد


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه مشترک با هیات نظارت برانتخابات شهرستان خلخال برگزارشد

سید جواد یحیی زاده فرماندار شهرستان خلخال در سخنانی ضمن تبریک دهه کرامت و همچنین سالروز آرادساری خرمشهر گفت: نیت مان بر این است در اوج همکاری و مسالمت و رفاقت این امر انتخابات را انجام دهیم که نهایتا مردم شاهد  وجود بستری سالم و امن در سرصندوق های رای باشند . وی از اعضای ستاد انتخابات خواست  که باید اصل بی طرفی را رعایت نموده و باید  مر قانون برای ما مبنا باشد و رعایت ریز قوانین حکم شرعی دارد و شرعا مکلفیم بی طرفی خود را در انتخابات  در عمل به اثبات برسانیم و لازم است بخشداران محترم در بخش ها بستر را فراهم نمایند و سنگینی اجرای انتخابات  در بخش ها بر دوش بخشداران می باشد

وی  افزود : حضور حداکثری، برگزاري انتخاباتي سالم، باشکوه و قانونمند، هدف اصلي همه ماست و اين محقق نخواهد شد، مگر با همدلي و همراهي هيئت هاي نظارت، بازرسي و اجرايي با تاكيد بر قانون و مقررات. و برگزاری انتخابات یکی از مهم ترین وظایف فرمانداریها در کنار تامین امنیت در شهرستان  است که در این راستا باید در جهت برگزاری انتخاباتی پرشور تلاش شود.

رییس ستاد انتخابات شهرستان در بخش پایانی سخنان خود از هماهنگی وتعامل هیات نظارت برانتخابات شهرستان با ستاد انتخابات شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

حاج آقا  ابراهیمی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان خلخال نیز ضمن تبریک دهه کرامت و سالروز آزاد سازی خرمشهر عزیز ضمن تأکيد بر قانونمندي انتخابات؛ هدف اصلي را برگزاري انتخاباتي قانونمند و سالم برشمرد و آمادگي هيئت نظارت را بر تعامل و همراهي در اجراي قوانين و مقررات اعلام کرد. وی گفت : حساسیت در انتخابات پیش رو خیلی  زیاد است و ورود افراد و احزاب در این انتخابات  نشان می دهد حساسیت خیلی بالا خواهد بود . وی  بر اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری در برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت  تمامی اعضای هیات اجرایی و نظارت  شهرستان فارغ از هرگونه طرفداری یا جانب‌داری از شخص یا گروه خاصی تمام تلاش خود را در جهت به سرانجام رسیدن مطلوب فرآیند انتخابات به کار گیرند. وی به مشکلاتی از قبیل تامین خودرو کمک دار بحث امنیت شعب اخذ رای و مشکل کمبود نیروی انسانی در انتخابات پیش رو اشاره کرد و خواستار اتخاذ تصمیم از هم اکنون جهت برطرف شدن مشکلات شد .

وی به برگزاری دوره آموزشی مشترک بین نمایندگان فرماندار و بخشدار با سرناظران تاکید کرد


١٢:٥٢ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٠٠٨    /    تعداد نمایش : ١٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد
تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٤٠٣