نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
چهارشنبه ٠٣ مرداد ١٤٠٣
اخبار > پیک ششم کرونا استان را تهدید می کند


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

پیک ششم کرونا استان را تهدید می کند

معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: مردم استان باید نسبت به پیشگیری از شیوع سویه جدید ویروس کرونا (امیکرون) احساس مسوولیت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در پنجاهمین جلسه قرارگاه شهید سلیمانی در سپاه حضرت عباس(ع) استان اظهار کرد: با اطلاع رسانی دقیق در شرایط فعلی و با کنار گذاشتن عادی انگاری، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را در اولویت کاری خود قرار دهیم.
وی با اشاره به اقدامات قرارگاه شهید سلیمانی در دوران شیوع بیماری کرونا بویژه کمک های مومنانه، ادامه داد: خطر پیک ششم استان را بطور جدی تهدید می کند و باید با احساس مسوولیت همگانی و دریافت دز سوم واکسن در پیشگیری از این ویروس تلاش کنیم.
معاون استاندار اردبیل تصریح کرد: طبق گزارش ها، تجمع در داروخانه ها و معطلی مردم در شعب بانک ها زیبنده استان ما نیست، مسافران در هواپیماها و اتوبوس ها و مان هایی کخ دارای فضای بسته هستند و تهویه مناسبی ندارند، اظهار گلایه می کنند و باید در این راستا همفکری و اطلاع رسانی بیشتری صورت گیرد.
وی فعال سازی کمیته های پنجگانه قرارگاه شهید سلیمانی را خواستار شد و افزود: باید عملکردهای هفتگی از سوی کمیته ها در جلسات ارایه شود و آمارهای ارایه شده ضمن راستی آزمایی مورد اعتماد و وثوق مردم باشند.
در این جلسه فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از اعضای جلسه ضمن ارایه گزارش هفتگی، پیشنهادهای خود را مطرح کردند.


٢٣:٤٦ - شنبه ١٨ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٧٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٧٥١خروج