نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
پنج شنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٣
اخبار > تعامل مجریان انتخابات و دستگاه قضایی برای برگزاری باشکوه و قانونمند انتخابات ضروری است


  چاپ        ارسال به دوست

تعامل مجریان انتخابات و دستگاه قضایی برای برگزاری باشکوه و قانونمند انتخابات ضروری است

استاندار اردبیل وجود تعامل در بین مجموعه‌های اجرایی و قضایی را موجب فراهم شدن تمام امکانات در راستای خدمت‌گزاری بهتر به مردم و برگزاری باشکوه و قانونمند رویدادهای مهم از جمله انتخابات، ضروری عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، نشست فصلی مدیران قضایی استان با حضور سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل و حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کثیرلو، رئیس‌کل دادگستری استان برگزار شد.

استاندار اردبیل در این نشست اظهار کرد: وجود تعامل در بین مجموعه‌های اجرایی و قضایی موجب فراهم شدن تمام امکانات در راستای خدمت‌گزاری بهتر به مردم و برگزاری باشکوه و قانونمند رویدادهای مهم از جمله انتخابات می‌شود.

عاملی ادامه داد: اقدامات دادگستری استان اردبیل در زمینه حمایت قضایی از تولید و اشتغال و نیز عملکردهای قانونی دستگاه‌های اجرایی در خدمت‌رسانی به مردم جای قدردانی دارد.

رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل هم با اشاره به همدلی و تعامل موجود در بین دستگاه‌های قضایی و اجرایی استان، بیان کرد: رمز موفقیت استان اردبیل در پیشبرد امور، وجود این همکاری و هماهنگی بوده و استمرار آن با انجام وظایف قانونی و ذاتی دستگاه‌ها ضروری است.

کثیرلو با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به دستورالعمل ابلاغی جدید مبنی بر عضو شدن روسا و دادستان‌های حوزه قضایی در هیأت‌های نظارت بر انتخابات، این مسؤولان قضایی باید با دقت و حساسیت بیش‌تر بر تمامی مراحل انتخابات نظارت داشته باشند و با هرگونه تخلف بدون در نظر گرفتن جناح‌بندی‌های سیاسی برخورد قانونی کنند.
 
گفتنی است، ارائه گزارش معاونان، مسؤولان، روسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی و تشریح برنامه‌های آتی دستگاه قضایی استان اردبیل، از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

پایان پیام


٢٣:٥٤ - پنج شنبه ٣ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٣٧    /    تعداد نمایش : ١٤٥٦٨خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٣