نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
چهارشنبه ٠٣ مرداد ١٤٠٣
اخبار > داوطلبان مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود را در سامانه «انتخاب ایران» ثبت کنند


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور؛

داوطلبان مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود را در سامانه «انتخاب ایران» ثبت کنند

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ خود از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل و به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه شماره ۱۵ این ستاد به شرح زیر است:

«به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، در راستای اجرای ماده ۷۸ قانون انتخابات مذکور مقتضی است ضمن اعلام نشانی و مشخصات دقیق درگاه ستاد انتخابات مجازی خود به‌صورت تارنمای اینترنتی و معرفی مسؤول آن  به فرمانداری‌های مرکز حوزه انتخابیه مربوط، پیوند آن را در سامانه انتخاب ایران به نشانی https://entekhab.moi.ir ثبت کنید.

هم‌چنین می‌بایست پیوند ( لینک) سایر درگاه‌های مجازی قانونی اعم از پیام‌رسان­‌های اجتماعی و برنامک و... را در تارنمای مذکور قرار داده و اعلام کنید.

 لازم به ذکر است، آن دسته از تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی نامزدها در فضای مجازی مجاز و قانونی است که در این تارنما و درگاه‌های معرفی شده در آدرس فوق ثبت شده باشد.»

پایان پیام


١٩:٤٠ - شنبه ٥ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٢٧    /    تعداد نمایش : ١٦٠٦٥خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٠٣ مرداد ١٤٠٣