نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣
اخبار > امکان تبلیغات و فضای رقابتی سالم بین نامزدهای انتخابات ایجاد شود/ عوامل اجرایی حق هیچ‌گونه سوگیری انتخاباتی ندارند


  چاپ        ارسال به دوست

امکان تبلیغات و فضای رقابتی سالم بین نامزدهای انتخابات ایجاد شود/ عوامل اجرایی حق هیچ‌گونه سوگیری انتخاباتی ندارند

استاندار اردبیل با تأکید بر برنامه‌ریزی فرمانداران، بخشداران و عوامل اجرایی انتخابات برای تأمین امکانات و ایجاد فضای تبلیغات سالم و قانونی، گفت: باید فضای تبلیغاتی و رقابتی سالم برای نامزدهای انتخابات مجلس فراهم شود تا مردم با شناخت از آن‌ها، نسبت به انتخاب اصلح اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست ستاد انتخابات استان که با حضور فرمانداران و بخشداران برگزار شد، بیان کرد: فرمانداران و بخشداران از هم‌اکنون امکانات و بسترهایی را که برای برگزاری انتخابات لازم است، اعلام و فراهم کنند چراکه در هنگام برگزاری انتخابات، اعلام کمبود و عذری پذیرفتنی نخواهد بود.

وی افزود: لازم است فضای تبلیغاتی و رقابتی سالم برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم شود تا مردم با شناخت از آن‌ها، نسبت به انتخاب اصلح اقدام کنند.

استاندار اردبیل با تبیین اهمیت حضور در انتخابات و انتخاب افراد موثر برای پیشرفت استان، ادامه داد: ورود فرمانداران و بخشداران به این موضوع و بیان نقش مهم مشارکت مردم در انتخابات ضروری است.

نقش نمایندگان اصلح برای پیشرفت استان اردبیل تأثیرگذار است

عاملی با اشاره به نقش نمایندگان در سطح ملی و مساعدت برای جذب اعتبارات به استان، تصریح کرد: نمایندگان اصلح می‌توانند با پیگیری مسائل و نیازمندی‌های اعتباری استان در سطح ملی، نقش تأثیرگذاری برای پیشرفت ایفا کنند.

وی با تأکید بر حفظ نقش بی‌طرفی عوامل اجرایی انتخابات، گفت: در این خصوص ارزیابی از عملکرد عوامل اجرایی، فرمانداران و بخشداران به‌عمل می‌آید و در صورتی وجود سوگیری انتخاباتی، برخوردهای قانونی اعمال و تغییرات در مسؤولیت فرد انجام خواهد شد.

استاندار اردبیل اظهار کرد: اخذ رأی از اقشار مختلف مردمی باید مورد توجه باشد که در این راستا لازم است مشخصات مکان‌هایی از جمله پادگان‌ها و بیمارستان‌ها که تجمع جمعیتی دارند، احصا شده و صندوق‌های سیار رأی‌گیری به آن محل‌ها اعزام شود.

مشکلات احتمالی انتخابات پیش از رأی‌گیری برطرف شود

عاملی با اشاره به برگزاری مانورهای انتخاباتی، بیان کرد: با شناسایی مشکلات و نیازمندی‌های احتمالی انتخابات در جریان مانور، نسبت به حل سریع آن‌ها اقدام شود.

وی تصریح کرد: ورود مخابرات به حل مشکلات آنتن‌دهی در برخی حوزه‌های انتخابیه نیز مورد تأکید بوده و رفع برخی اشکالات برای جلوگیری از بروز مشکلات در هنگام رأی‌گیری ضروری است.

گفتنی است، در این نشست که با حضور اعضای ستاد انتخابات استان، فرمانداران و بخشداران برگزار شد، فرمانده انتظامی استان اردبیل و جمعی دیگر از مسؤولان هم به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

پایان پیام


٢٣:٠٣ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٩٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٥٠٠خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣