نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
پنج شنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٣
اخبار > همایش هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل برگزار می‌شود/ اهمیت جهاد تبیین برای افزایش مشارکت در انتخابات


  چاپ        ارسال به دوست

همایش هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل برگزار می‌شود/ اهمیت جهاد تبیین برای افزایش مشارکت در انتخابات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از برگزاری همایش هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات در استان به‌منظور ارتقای سطح آمادگی و هماهنگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در نشست ستاد انتخابات استان بیان کرد: همایش هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات در استان اردبیل به‌منظور ارتقای سطح آمادگی و هماهنگی و تشریح وظایف قانونی این هیأت‌ها برای برگزاری سالم و مطلوب انتخابات برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌گرفته در راستای حفاظت از سلامت انتخابات و مراقبت از سوگیری‌های احتمالی، افزود: هشدارهای لازم به عوامل اجرایی انتخابات اعلام شده و در صورت احراز احتمال سوگیری، برابر قانون برخورد می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس ستاد انتخابات استان با بیان تمهیدات انجام‌گرفته در راستای کاهش هزینه‌های تبلیغات نامزدهای انتخابات، تصریح کرد: نامزدها از فرصت شبکه‌های تلویزیونی شهرستانی و امکانات تبلیغاتی دولتی و غیردولتی بر اساس دستورالعمل‌های مربوط بهره‌مند می‌شوند.

قاسمیان با اشاره به فرمایش‌های مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری انتخابات سالم و با مشارکت حداکثری، گفت: برنامه‌های تبیینی و انتشار محتواهای متنوع در قالب جهاد تبیین برای آگاهی‌بخشی و پاسخ به سوالات و شبهات مردم، تا برگزاری انتخابات انجام می‌شود.

پایان پیام


٢٢:٠٤ - سه شنبه ٥ دی ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٩٠٠    /    تعداد نمایش : ١٤٥٤٩خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٣