نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
سه شنبه ١٥ اسفند ١٤٠٢
اخبار > نامزدهای انتخابات به‌طور مساوی از امکانات تبلیغاتی بهره‌مند می‌شوند/ داوطلبان طرفداران خود را نسبت به قانون توجیه کنند


  چاپ        ارسال به دوست

نامزدهای انتخابات به‌طور مساوی از امکانات تبلیغاتی بهره‌مند می‌شوند/ داوطلبان طرفداران خود را نسبت به قانون توجیه کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از بهره‌مندی نامزدهای انتخابات بر اساس شرایط و تصمیمات هیأت تبلیغات انتخابات از سالن‌ها و ساختمان‌های تعریف‌شده دولتی و شهرداری‌ها خبر داد و گفت: در راستای برگزاری انتخابات سالم و با مشارکت بالا، از ظرفیت صداوسیما نیز جهت معرفی نامزدها و برنامه‌های آن‌ها استفاده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در نشست هیأت تبلیغات انتخابات اظهار کرد: در راستای نظم‌بخشی به تبلیغات و عملیاتی کردن مواد ۷۴، ۷۸ و ۸۱ قانون انتخابات، نامزدهای انتخابات بر اساس شرایط و تصمیمات هیأت تبلیغات انتخابات از سالن‌ها و ساختمان‌های تعریف‌شده دولتی و شهرداری‌ها بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: لازم است فهرستی از امکانات تبلیغاتی در تمامی شهرستان‌های استان، استخراج و بر اساس دستورالعمل و برنامه‌ریزی در اختیار نامزدها در مهلت قانونی تبلیغات قرار گیرد.

ضرورت اتخاذ و اعمال تدابیر دقیق برای جلوگیری از آسیب به چهره شهرها و معابر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با بیان اینکه باید از تبلیغات پیش از مهلت قانونی جلوگیری شود، ادامه داد: به داوطلبان انتخابات توصیه می‌شود ضمن رعایت تمامی قوانین مربوط، اعضای ستاد و طرفداران خود را نسبت به بایدها و نبایدهای مصرّح در قانون توجیه کنند.

قاسمیان با تأکید بر انجام تمهیدات و برنامه‌ریزی برای تبلیغات در داخل شهرها از سوی شهرداری‌ها، تصریح کرد: باید با اتخاذ و اعمال روش‌ها و تدابیر دقیق، هیچ آسیبی بر چهره شهرها و معابر وارد نشود.

وی با اشاره به اقدامات و تدابیر انجام‌گرفته در راستای برگزاری سالم انتخابات با اولویت دادن به رقابت سالم و مشارکت بالا، گفت: در راستای تداوم اقدامات برای برگزاری انتخابات سالم و با مشارکت بالا، از ظرفیت صداوسیما نیز با راه‌اندازی یک شبکه مجزا برای هر حوزه انتخابیه جهت معرفی نامزدها و برنامه‌های آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

پایان پیام


٢٠:٢٩ - يکشنبه ٣ دی ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨٩١    /    تعداد نمایش : ١٣٥٩١خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ١٥ اسفند ١٤٠٢