نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
سه شنبه ١٥ اسفند ١٤٠٢
اخبار > هیأت‌های بازرسی پیش‌بینی‌های لازم را برای برگزاری با نظم انتخابات انجام دهند


  چاپ        ارسال به دوست

هیأت‌های بازرسی پیش‌بینی‌های لازم را برای برگزاری با نظم انتخابات انجام دهند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل و رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اسفند سال جاری، خواستار انجام پیش‌بینی‌های لازم از سوی هیأت‌های بازرسی برای برگزاری با نظم انتخابات شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در نشست هیأت‌های بازرسی انتخابات شهرستان‌های استان اظهار کرد: مشارکت حداکثری و انتخابات سالم مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده و در این خصوص وظایف هیأت‌های بازرسی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اسفند سال جاری سنگین خواهد بود.

وی با تأکید بر انجام پیش‌بینی‌های لازم از سوی هیأت‌های بازرسی برای برگزاری با نظم انتخابات، افزود: اگر بازرسی‌ها در انتخابات به درستی انجام شود، عوامل اجرایی نیز در آرامش و سلامت کار خود را انجام خواهند داد.

رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان اردبیل تصریح کرد: تمرکز بر امر پیش‌گیری برای جلوگیری از سوءجریان و اخلال در نظم انتخابات مورد تأکید بوده و در این راستا انجام تمهیدات لازم از سوی هیأت‌های بازرسی انتخابات ضروری است.

میرجعفریان با بیان اینکه اقدامات مربوط به برگزاری انتخابات در ستاد مرکزی انتخابات با روال مناسبی به پیش می‌رود، گفت: هیأت‌های بازرسی می‌توانند در روند اقدامات خود، هرگونه مطالب و اطلاعات مورد نیاز را از فرمانداری‌ها دریافت کنند.

پایان پیام


٢٣:٢٥ - شنبه ٢٥ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٠خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ١٥ اسفند ١٤٠٢