چاپ        ارسال به دوست

اتخاذ راهکارهای لازم برای رفع مشکلات ۳۳ طرح سرمایه‌گذاری و واحد تولیدی استان اردبیل

در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل که با حضور استاندار و جمعی از سرمایه‌گذاران و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و قضایی برگزار شد، مشکلات ۳۳ طرح سرمایه‌گذاری و واحد تولیدی استان بررسی و راهکارهای لازم اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط، نمایندگان دستگاه‌های قضایی، مدیران بانک‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار شد.

استاندار اردبیل در این نشست با اشاره به تلاش‌های تولیدکنندگان در راستای رونق تولید و اشتغال در جامعه، بیان کرد: مساعدت بانک‌ها و دستگاه‌های مربوط برای رفع مشکلات تولیدکنندگان ضروری است.

عاملی تصریح کرد: در صدور مجوزها، امهال تسهیلات، حل مشکلات بانکی و بیمه‌ای و اختصاص زیرساخت‌های خدماتی باید دستگاه‌ها و بانک‌ها با نظر مساعد و به نفع تولید و اشتغال تصمیم‌گیری کنند.

گفتنی است، در این نشست مشکلات ۳۳ طرح سرمایه‌گذاری و واحد تولیدی استان اردبیل در زمینه‌های تسهیلات، تأمین زمین و زیرساخت‌های خدماتی، صدور مجوزها، امهال اقساط معوق بانکی و حل مشکلات معارض بررسی و راهکارهای لازم تصویب شد.

پایان پیام

 


٢٣:٣٥ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٤٧٤    /    تعداد نمایش : ١٠٠خروج