چاپ        ارسال به دوست

دستگاه‌های اجرایی در ‌جذب و مدیریت مطلوب اعتبارات عمرانی اهتمام کنند/ باید مانع برگشت اعتبارات شویم

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: طبق سنوات گذشته، دستگاه‌های اجرایی برای جذب و مدیریت مطلوب اعتبارات عمرانی در فصل کاری تلاش و اهتمام کنند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در نشست کمیته جذب اعتبارات عمرانی دستگاه‌های اجرایی استان بیان کرد: با توجه به ملموس بودن روند پیشرفت و اجرای پروژه‌های عمرانی، لازم است مدیران نسبت به تسریع در جذب این اعتبارات و اجرای پروژه‌ها در فصل کاری اهتمام کنند تا پیشرفت کارهای عمرانی برای مردم ملموس باشد.

وی با بیان اینکه باید مانع برگشت اعتبارات شویم، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید پیش از شهریور تمام اعتبارات عمرانی ابلاغی را جذب کنند تا مشکلی برای دستگاه و ذی‌حسابان مربوط ایجاد نشود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: برای بررسی روند جذب اعتبارات عمرانی هر ۱۵ روز نشست‌های مرتبط برگزار می‌شود که حضور مدیران دستگاه‌ها و ذی‌حسابان ادارات در این نشست‌ها ضروری است.

گفتنی است، در این نشست نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل گزارش‌هایی را از روند جذب اعتبارات عمرانی دستگاه‌های مربوط ارائه کردند.

پایان پیام


٢٢:٥٧ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٤٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٨٣خروج