چاپ        ارسال به دوست

راهبرد دولت شهید آیت‌الله رئیسی استفاده از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با بیان اینکه سیاست و راهبرد دولت شهید آیت‌الله رئیسی استفاده از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم بود، بر تداوم این راهبرد تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در آیین گرامیداشت شهدای خدمت با حضور اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و قرآن استان، بیان کرد: سیاست و راهبرد دولت شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی استفاده از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم بود که تداوم این راهبرد ضروری است.

وی افزود: سیاست دینی که ارزش‌های الهی در آن جاری است، بی‌شک نجات‌بخش بوده و ما توفیق این را یافتیم که در دولت رئیس‌جمهور شهید که مبتنی بر ارزش‌های دینی است، خدمت کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل اظهار کرد: شهید آیت‌الله رئیسی هرگز در انتخابات از قواعد اخلاق خارج نشد، زیرا سیاست ما ریشه در ارزش‌های انسانی و الهی دارد در حالی که ریشه سیاست غرب در نفسانیات است.

قاسمیان گفت: ما دارای تمدنی هستیم که شخصیت و انسان را تربیت می‌کند و شما کشوری پیدا نمی‌کنید که به اندازه ایران و ایرانیان در فقدان شخصیتی خدمتگزار محزون باشد.

وی ادامه داد: شیطان‌هایی که در دنیا حاکم هستند تا انسان‌ها در زیر یوغ آنان باشند اما انقلاب اسلامی ایران درصدد هدایت انسان‌ها به معنویت و دینداری است و ما در دنیا سربلند هستیم و با افتخار زندگی می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل تصریح کرد: اکنون مهم‌ترین رسالت ما حضور پرشور و چشمگیر مردم در انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر است تا با انتخاباتی پرشور، فردایی بهتر و روشن‌تر را برای کشور عزیز خود رقم بزنیم.

پایان پیام


٢٣:٣٩ - دوشنبه ٧ خرداد ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٤٣١    /    تعداد نمایش : ١١٩خروج