چاپ        ارسال به دوست

مبارزه بدون خط قرمز شهید آیت‌الله رئیسی با فساد/ شهید جمهور به‌دنبال اصلاح اساسی و ریشه‌ای مشکلات کشور بود

استاندار اردبیل گفت: شهید جمهور، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی شخصیتی مردمی، ساده‌زیست و عدالت‌خواه بود و بدون خط قرمز با هرگونه فساد مبارزه می‌کرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در تجمع بزرگ اهالی گرمی در تکریم شهید جمهور و شهدای خدمت، اظهار کرد: شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در زمان انتخابات و پس از آغاز دولت سیزدهم، اعلام کرده بود که سیاست اصلی دولت در رابطه با مشکلات کشور، اصلاح اساسی و ریشه‌ای است و اقدامات زودگذر و مُسَکن‌وار در دولت سیزدهم جایی نخواهد داشت.

وی افزود: شهید جمهور در ۴ دهه اخیر در مناسب و جایگاه‌های مهمی خدمت کرد اما در همه زمان‌ها برخورد بدون خط قرمز با فساد، ساده‌زیستی، عدالت‌خواهی و شخصیت مردمی واقعی را به‌عنوان خصوصیات بارز شهیدان بهشتی و رجایی، در پیش گرفته بود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: نعمت بسیار بزرگ و برجسته‌ای همچون شهید آیت‌الله رئیسی را از دست دادیم اما در بیش از ۴ دهه پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، اتفاقات تلخ بسیاری رخ داده است و تاریخ ثابت کرده که این اتفاقات تلخ هیچ خللی در مسیر انقلاب پیش نیاورده است.

عاملی گفت: انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، اهمیت بسیار ویژه‌ای خواهد داشت و با حضور پرشور مردم و انتخاب اصلح، مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی ایران با شتاب بیشتر پیموده خواهد شد.

پایان پیام


٢٣:٢٦ - شنبه ٥ خرداد ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٤٢٧    /    تعداد نمایش : ٨٨خروج