چاپ        ارسال به دوست

حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز آماده برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به مشخص شدن تکلیف ۶ کرسی از ۷ کرسی استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی، از انجام تمهیدات لازم برای انتخاب نماینده مردم در یک کرسی باقی‌مانده در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در روز ۲۱ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در گفت‌وگو با شبکه خبر سیما درباره مرحله دوم انتخابات مجلس، اظهار کرد: در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲، تکلیف ۶ کرسی از ۷ کرسی استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی مشخص شد و تمهیدات لازم برای انتخاب نماینده در یک کرسی باقی‌مانده در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز نیز انجام شده است.

وی افزود: برای ۶هزار نفر نیروی انسانی مورد نیاز سازماندهی و آموزش‌های لازم ارائه شده تا برای برگزاری انتخابات و جشن سیاسی بزرگ در این حوزه انتخابیه آماده باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: علاوه بر تأمین اقلام مورد نیاز، تعداد ناظران و بازرسان را نیز افزایش داده‌ایم و تمهیداتی اندیشیده شده که نمایندگان نامزدها هم برای ایجاد اطمینان از سلامت انتخابات در شعبه‌های اخذ رأی حاضر باشند.

قاسمیان با بیان اینکه ۲۶۰هزار نفر جمعیت در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز داریم که ۱۸۵هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند، اظهار کرد: ۲۷۶ شعبه اخذ رأی در این حوزه وجود داشت که همه آن‌ها را برای مرحله دوم فعال نگه داشته‌ایم.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: به لحاظ سلامت انتخابات، از آنجایی که رقابت‌ها جدی و پرشور است، تلاش شده تمام دغدغه‌های مردم و داوطلبان را برطرف‌ بکنیم تا انتخابات با بالاترین اعتماد برگزار شود.

گفتنی است، دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز روز جمعه ۲۱ اردیبهشت همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

پایان پیام


٢٣:٥٧ - سه شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج