چاپ        ارسال به دوست

تأمین زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاران اولویت مهم دستگاه‌های اجرایی باشد/ تصمیم‌گیری برای رفع موانع ۱۷ طرح و واحد تولیدی استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت: تأمین زیرساخت‌های لازم همچون گاز، آب، برق، تلفن و اینترنت برای مجموعه‌های تولیدی مختلف که به‌همت سرمایه‌گذاران در سطح استان اردبیل فعال می‌شوند، جزو اولویت‌های مهم دستگاه‌های اجرایی باشد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل به‌صورت ویژه در حوزه تأمین زیرساخت‌هایی همچون گاز، آب، برق و تلفن و اینترنت برای مجموعه‌های تولیدی اعم از گردشگری، صنعتی، کشاورزی و... که به‌همت سرمایه‌گذاران فعال می‌شوند، در دستور کار داشته باشند.

وی افزود: تأمین زیرساخت گاز برای مجموعه‌های اقتصادی در هر زمینه، قطعا باید در اولویت اصلی باشد و تعلل دستگاه‌های اجرایی مرتبط پذیرفتنی نیست.

گفتنی است، در این نشست که با حضور جمعی از سرمایه‌گذاران و مسؤولان دولتی، قضایی و بخش خصوصی برگزار شد، مشکلات و موانع ۱۷ طرح و واحد تولیدی استان اردبیل بررسی و تصمیمات لازم برای رفع این مشکلات اتخاذ شد.

پایان پیام


٢٣:٥٤ - سه شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٣٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٥٩



خروج