چاپ        ارسال به دوست

پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در پایتخت؛

مولدسازی در خدمت توسعه بزرگ‌راه‌ها و رفع کمبود فضاهای آموزشی و بیمارستانی/ اردبیل در رتبه اول رده‌بندی مولدسازی کشور

استاندار اردبیل هدف از اجرای مطلوب و به بهترین نحو مولدسازی در استان را رفع کمبود در فضاهای آموزشی و بیمارستانی و ساخت بزرگ‌راه عنوان کرد و گفت: لازم است با افزایش سرعت فعالیت‌های مرتبط با موضوع مولدسازی در استان اردبیل، نتایج تلاش‌ها را در سال جاری مشاهده کنیم.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در جریان پیگیری‌های این هفته سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان، نشست مشترکی با سرپرست سازمان خصوصی‌سازی برگزار شد و ۲ طرف بر افزایش سرعت مولدسازی دارایی‌های دولت تأکید کردند.

استاندار اردبیل در این نشست اظهار کرد: چنانچه مولدسازی به شکل خوبی در استان اردبیل اجرا شود، می‌توانیم فقر فضای آموزشی و کمبود فضای بیمارستانی و نیز ساخت بزرگ‌راه را از این طریق انجام دهیم.

عاملی افزود: لازم است سرعت فعالیت‌های مرتبط با موضوع مولدسازی در استان اردبیل افزایش یابد تا در سال جاری نتایج تلاش‌های انجام‌شده در این زمینه را مشاهده کنیم.

واگذاری فرایندها به استان‌ها باعث افزایش سرعت کارها می‌شود

وی با اشاره به خبر در صدر قرار گرفتن استان اردبیل در رده‌بندی مولدسازی کشور، ادامه داد: هدف ما نه لزوما اول شدن بلکه انجام مولدسازی به بهترین نحو با نتایج خوب است و چنانچه سازمان خصوصی‌سازی در زمینه مولدسازی، برنامه‌ای داشته باشد، حاضریم این برنامه‌ها را به‌صورت پایلوت در استان اجرا کنیم.

استاندار اردبیل بیان کرد: سازمان خصوصی‌سازی می‌تواند فرایندها را به استان‌ها واگذار کند و خود ناظر بر انجام این فرایندها شود چراکه واگذاری و تفویض فرایندها به استان‌ها باعث می‌شود کارها با سرعت بیشتری صورت گیرد و چنانچه این تفویض امور انجام نشود برای دولت عایدی نخواهد داشت.

استان اردبیل در رتبه اول رده‌بندی مولدسازی کشور قرار گرفت

ابراهیم بازیان، سرپرست سازمان خصوصی‌سازی کشور هم در این نشست با اعلام اینکه در جدیدترین رده‌بندی استان‌ها از نظر مولدسازی، استان اردبیل در رده اول این رده‌بندی قرار گرفته است، از تلاش‌های استاندار اردبیل و معاونان استاندار، مدیرکل اقتصادی و امور دارایی استان و کارگروه مولدسازی که توجه ویژه‌ای به موضوع مولدسازی دارند، تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: مولدسازی دارایی‌های دولت در استان اردبیل باید با سرعت بیشتری انجام شود و در این زمینه سازمان خصوصی‌سازی به‌واسطه مرکز ملی مولدسازی این سازمان با تمامی قوا در خدمت استان است و باید در تعامل مشترک، تا پایان اردیبهشت مشکلات مولدسازی در استان اردبیل به‌طور کلی از بین برود.

سرپرست سازمان خصوصی‌سازی کشور ادامه داد: ۲ نکته بسیار مهم باید در ادامه همکاری سازمان خصوصی‌سازی و استانداری اردبیل مورد توجه قرار گیرد، اول اینکه سرعت ارزش افزایی املاک در استان اردبیل کند نشود و دوم اینکه حضور میدانی سازمان خصوصی‌سازی و استانداری اردبیل در پیشبرد اهداف مولدسازی بیش از پیش حس شود.

پایان پیام


٢٣:٣٦ - يکشنبه ٩ ارديبهشت ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج