چاپ        ارسال به دوست

ورود بیش از یک‌میلیون و ۳۲۰هزار گردشگر به استان اردبیل/ آمادگی ستاد خدمات سفر استان برای موج سوم سفرها

استاندار اردبیل با اشاره به ورود بیش از یک‌میلیون و ۳۲۰هزار گردشگر به استان از ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۳، از تداوم فعالیت ستاد خدمات سفر استان در موج سوم سفرها همزمان با تعطیلات عید فطر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در ایام عید نوروز شاهد ورود بیش از یک‌میلیون و ۳۲۰هزار گردشگر به استان اردبیل بودیم که در این مدت بیش از ۲۳۶هزار اقامت رسمی در مراکز اقامتی استان به ثبت رسیده و حدود ۲۴هزار نفر از موزه‌های استان بازدید داشته‌اند.

وی افزود: ستاد خدمات سفر استان اردبیل پیش از آغاز سفرهای نوروزی با تشکیل جلسات متعدد اقدامات لازم را برای ایام موج سفرها انجام داده بود و با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود استان اردبیل در موج سوم سفرها و همزمان با تعطیلات عید سعید فطر شاهد حضور گردشگران بیشتری باشد، این ستاد فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

استاندار اردبیل بیان کرد: ۳۰ دستگاه خدمات‌رسان از ابتدای تشکیل ستاد خدمات سفر استان اردبیل در حوزه سفرهای نوروزی فعالیت خود را آغاز کردند و فعالیت بیش از ۳۰۰ نفر در روزهای تعطیل در قالب ستاد خدمات سفر و انجام تمهیدات لازم، شرایط مناسبی را برای مسافران نوروزی فراهم کرده بود. 

عاملی گفت: استان اردبیل در یک سال گذشته در حوزه گردشگری عملکرد قابل توجهی داشته و کسب رتبه اول کشور در بازاریابی خارجی نشان‌دهنده توسعه صنعت گردشگری در استان است که این روند در سال ۱۴۰۳ نیز ادامه خواهد داشت.

پایان پیام


٢٣:٤٥ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٣خروج