چاپ        ارسال به دوست

نشست ویژه استاندار اردبیل برای بررسی پروژه‌های عمرانی و شهری پارس‌آباد؛

سید حامد عاملی: اقدامات لازم اداری باید تا پایان فروردین تمام و از فصل کاری استفاده بهینه شود

استاندار اردبیل در جریان بررسی روند اجرا و مسائل مرتبط با پروژه‌های عمرانی و شهری شهرستان پارس‌آباد، بر اتمام اقدامات لازم اداری تا پایان فروردین، اولویت‌بخشی به پروژه‌های ضروری و استفاده بهینه از فصل کاری برای اجرا تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست بررسی پروژه‌های عمرانی و شهری در حال اجرا و مورد نیاز شهرستان پارس‌آباد، بیان کرد: باید با اتمام اقدامات لازم اداری تا پایان فروردین و اولویت‌بخشی به پروژه‌های ضروری شهرستان پارس‌آباد، از فصل کاری برای اجرای پروژه‌ها استفاده بهینه شود.

وی افزود: لازم است در صدور مجوزها برای اجرای پروژه‌های عمرانی، منفعت عموم و شهرستان مد نظر قرار گیرد و روند کارها بدون تعلل انجام شود.

استاندار اردبیل با تأکید بر هماهنگی مدیران دستگاه‌ها برای اجرای پروژه‌های مرتبط با هر دستگاه در پارس‌آباد، گفت: لازم است مدیران نسبت به برنامه‌ریزی استانی و نقشه راه تدوین‌شده برای اجرای پروژه‌ها در شهرستان‌ها اهتمام کنند تا در پایان سال نتایج قابل توجهی در راستای تحقق پروژه‌ها شاهد باشیم.

گفتنی است، در این نشست که در ادامه نشست‌های بررسی مسائل پروژه‌های شاخص شهرستان‌های استان اردبیل برگزار شد، فرماندار و شهردار پارس‌آباد و مدیران دستگاه‌های اجرایی دارای پروژه عمرانی در این شهرستان حضور داشتند، موضوعات مرتبط با پروژه‌های اجرایی اعم از صدور مجوز، واگذاری زمین و اجرای پروژه‌های عمرانی بررسی شد.

موضوعاتی چون تعیین تکلیف اجرای میدان تره‌بار، پایانه مسافری، آرامستان پارس‌آباد، تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی نیمه‌کاره و بلاتکلیف این شهرستان و زمین‌های مسکونی حاشیه شهر در این نشست مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

پایان پیام


٢٣:٢١ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٦١    /    تعداد نمایش : ٢٢٨خروج