چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه‌های مرتبط با عفاف و حجاب و مد و لباس در استان اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل با اشاره به افزایش ۴ برابری برنامه‌های فرهنگی درباره عفاف و حجاب در استان طی سال گذشته نسبت به سال‌های پیش، از برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با عفاف و حجاب و مد و لباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضوان باقلاچی در نشست کارگروه عفاف و حجاب استان اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی درباره عفاف و حجاب در استان اردبیل طی سال گذشته نسبت به سال‌های پیش افزایش ۴ برابری داشته و در سال جاری نیز همزمان با روز طبیعت و سالروز شهادت حضرت علی(ع) برنامه‌های مختلف فرهنگی در این زمینه از سوی نهادهای مردمی و فرهنگی در تفرجگاه‌های استان برگزار شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با عفاف و حجاب با عنوان مهر و ماه و همچنین مد و لباس در استان اردبیل، افزود: این نمایشگاه‌ها در اردیبهشت و خرداد برگزار می‌شود و تولیدکنندگانی از سایر استان‌ها هم در آن شرکت می‌کنند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: با توجه به بازدیدهای انجام‌گرفته از دستگاه‌ها در خصوص عفاف و حجاب و پیگیری در حوزه تولید محتوا پیرامون آن، پرهیز دستگاه‌ها از تخطی از این موضوع مورد تأکید است.

باقلاچی بیان کرد: مقرر شده نمایشگاه مد و لباس در محل مجتمع‌های تجاری و هتل‌ها برگزار و زمینه فروش محصولات تولیدی فراهم شود.

پایان پیام


٢٢:٥٥ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٥٧    /    تعداد نمایش : ١١٢خروج