چاپ        ارسال به دوست

مدیران ۴ دستگاه اجرایی طی نیمه دوم فروردین از طریق سامد پاسخ‌گوی درخواست‌های مردمی می‌شوند

با اعلام دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری اردبیل، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان طی نیمه دوم فروردین با حضور در استانداری، از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامد -سامانه ارتباط مردم و دولت- پاسخ‌گوی درخواست‌ها و مشکلات اهالی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، با اعلام دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری اردبیل، مدیران کل ۴ دستگاه اجرایی استان طی نیمه دوم فروردین با حضور در استانداری، از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامد -سامانه ارتباط مردم و دولت- پاسخ‌گوی درخواست‌ها و مشکلات اهالی می‌شوند.

مطابق برنامه اعلام‌شده، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در روز دوشنبه ۲۰ فروردین و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در روز شنبه ۲۵ فروردین از ساعت ۱۰ تا ۱۲ پاسخ‌گوی شماره تلفن ۱۱۱ خواهند بود.

هم‌چنین مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل در روز دوشنبه ۲۷ فروردین و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان نیز در روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به درخواست‌ها و مشکلات مردمی از طریق سامد پاسخ خواهند داد.

پایان پیام


٠٩:٥٢ - شنبه ١٨ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٤٦    /    تعداد نمایش : ١٥٢خروج