چاپ        ارسال به دوست

پشتیبانی از محور مقاومت راهبرد ملت ایران است/ چشم‌پوشی امپراتوری رسانه‌ای غرب از انعکاس حضور مردم در روز جهانی قدس

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و سخنران مراسم روز جهانی قدس در اردبیل، دشمنی با ظالم و یاری مظلوم وظیفه را شرعی مسلمانان خواند و گفت: پشتیبانی از محور مقاومت راهبرد ملت ایران است.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری اردبیل و به نقل از ایرنا، علی نیکزاد در مراسم راهپیمایی روز قدس شهر اردبیل اظهار کرد: دشمنی با ظالم و یاری مظلوم وظیفه شرعی مسلمانان بوده و در این راستا پشتیبانی از محور مقاومت راهبرد ملت ایران بوده و مقاومت تنها راهی است که می‌تواند حقانیت مردم و کشور فلسطین را تأمین و تضمین کند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی نمی‌تواند بدون ظلم قدرت خود را حفظ کند و به همین علت، این رژیم بی‌هویت، با زور و بیرون راندن مردم فلسطین، غصب، تجاوز، تعدی، دور زدن قوانین بین‌المللی و به‌کارگیری تمام شیاطین، می‌خواهد فلسطین را از بین ببرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که به تبعیت از رهبر معظم انقلاب اعلام می کنیم که هر جا مظلوم هست، از آن‌ها حمایت و ظالم را محکوم می‌کنیم، بیان کرد: رژیم اسرائیل اعلام کرده که فلسطین را از بین می‌برد در حالی که با تلاش محور مقاومت، در راه رسیدن به این هدف خود تاکنون ناکام مانده است.

نیکزاد سازش با رژیم صهیونیستی را راهکاری شکست خورده دانست و با اشاره به ۲ بار تجربه این روش گفت: با سازش، امکان پیروزی وجود ندارد و مردم بزرگ فلسطین، ایرانیان عزیز و تمام آزادگان جهان می‌دانند که تنها راه نجات، مقاومت بوده و فلسطین موضوع اول دنیای اسلام است.

وی با پیش‌بینی نادیده گرفته شدن حضور چشم‌گیر مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس امسال از سوی امپراتوری رسانه‌ای غرب و عوامل فریب‌خورده آن‌ها، ادامه داد: امروز سراسر ایران در جهت حمایت از مردمی که قصد ایستادگی مقابل رژیم صهیونیستی دارند، یکپارچه در خیابان حضور دارد و علاوه بر این، برخی دولت‌ها و ملت‌های اسلامی و ملل آزاده دیگر هم با ما هم‌صدا شده‌اند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خطاب به امپراتوری رسانه‌ای غرب بیان کرد: مروت داشته باشید و واقعیات را منعکس کنید هر چند که انتظار انعکاس حق را از شما نداریم، ولی به شهرها و مناطق مختلف ایران اسلامی نگاه کنید و ببینید که مردم با دهان روزه حضور یافته و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

نیکزاد با اشاره به اقدام اخیر و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در حمله به ساختمان بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق اظهار کرد: زمان «بزن در رو» گذشته است و شما جنایتکاران حتما تاوان این جسارت را خواهید داد و ما بر اساس تصمیم رهبری، شورای‌عالی امنیت ملی، سپاه پاسداران و با تدبیر خاص و در موقعیت مناسب جواب اقدام غیرانسانی شما را خواهیم داد.

وی حق تعیین سرنوشت برای مردم فلسطین را حق پایه ای و اولیه عنوان کرد و با اشاره به راهبردهای رهبر انقلاب درباره فلسطین مبنی بر بازگشت آوارگان فلسطینی، برگزاری انتخابات با مشارکت مردم اصلی مسلمان، مسیحی و یهودی فلسطین، تشکیل نظام سیاسی اکثریت بر اساس همه‌پرسی، گفت: نظام سیاسی فلسطین را اکثریت مردم ساکن و آواره این ملت مشخص خواهند کرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بین اینکه رژیم صهیونیستی با درنده خویی طی ۶ ماه بیش از ۳۰هزار انسان را شهید کرده، تصریح کرد: حجم توحش و اقدامات ضد انسانی این رژیم غاصب بر همه آشکار است و کسانی که ۷۶ سال پیش سرزمین فلسطین را به مهاجران صهیونیست هبه کردند، ظلم بزرگی در حق ساکنان اصلی فلسطین انجام دادند.

نیکزاد پیروزی آرمان قدس را قطعی دانست و اظهار کرد: وعده قرآن در زمینه پیروزی جبهه حق محقق می‌شود و به‌زودی رژیم بی‌هویت و کودک‌کش اسرائیل از بین خواهد رفت چراکه تاریخ نشان داده که کسی تاریخ و جغرافیا را پاک کرده، نمی‌تواند صاحبخانه را بیرون کند.

وی حضور ملت بزرگ و ولایتمدار ایران و امت شهیدپرور اردبیل در راهپیمایی امروز را ستود و گفت: امروز مردم روزه‌دار و مومن با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافتند و جنایات شیاطین را محکوم کردند.

پایان پیام


١٦:٥٨ - جمعه ١٧ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٤٥    /    تعداد نمایش : ١٣٣خروج