چاپ        ارسال به دوست

پیروزی مردم مظلوم فلسطین قطعی است/ حمله به ساختمان دیپلماتیک ایران در دمشق نشان‌دهنده درماندگی رژیم در حال نابودی صهیونیستی

استاندار اردبیل با اشاره به ایستادگی جانانه مردم مظلوم فلسطین در برابر جنایات رژیم صهیونیستی، پیروزی آن‌ها را قطعی دانست و گفت: وظیفه امت اسلامی پشتیبانی از آرمان ملت مظلوم فلسطین است.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در جریان برگزاری راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز دنیای اسلام در حال ایستادگی در برابر استکبار جهانی است و نماد آن را در صبوری و پایداری مردم غزه و شهرهای فلسطین شاهد هستیم که تا پای جان روی آرمان‌های خود جان‌فشانی می‌کنند.

وی افزود: وظیفه همه امت اسلامی است که از آرمان ملت مظلوم فلسطین پشتیبانی کرده و در برابر جنایات رژیم صهیونیستی سکوت نکنند و در این راستا امروز عظمت حضور مردم ایران ثابت کرد که این پشتیبانی‌ها همچنان ادامه دارد.

عاملی تصریح کرد: ما یقین داریم که مردم مظلوم فلسطین به پیروزی و عاقبت‌به‌خیر خواهند رسید و و نشانی از این پیروزی را در ایستادگی جانانه مردم این منطقه شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه امروز خروش ملت‌های مسلمان، بزرگ‌ترین دلگرمی برای مردم فلسطین است، ادامه داد: این جهاد مقدس و مقاومت تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت و زنان و مردان غیرتمند امت اسلامی اجازه نخواهند داد تا عزت و عظمت مردم فلسطین بشکند.

عاملی بیان کرد: رژیم صهیونیستی روزهای تلخ و ناکام خود را پشت سر می‌گذارد و قطعا نابودی این رژیم حتمی است که با نابودی این رژیم جعلی، آمریکا و اروپا نیز منطقه غرب آسیا را ترک خواهند کرد و منطقه به امنیت و آرامش واقعی خواهد رسید.

استاندار اردبیل با اشاره به شهادت جمعی از مستشاران نظامی به‌دنبال حمله ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی به ساختمان بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق، گفت: این حرکت‌ها نشانی از درماندگی رژیم صهیونیستی است و آن‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که به پایان عمر نامبارک نزدیک می‌شوند و دیگر آثاری از آن‌ها باقی نخواهد ماند.

پایان پیام


١٥:٤٦ - جمعه ١٧ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٤٤    /    تعداد نمایش : ١٥٨خروج