چاپ        ارسال به دوست

تکمیل ۲۳هزار واحد مسکن شهری و روستایی استان اردبیل تا پایان سال جاری برنامه‌ریزی شده است/ رتبه سوم کشوری اردبیل در پیشرفت نهضت ملی مسکن

استاندار اردبیل با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در سال ۱۴۰۳ با سرعت بیشتری اجرا می‌شود، گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌یافته، تا پایان سال جاری ۱۵هزار واحد مسکن شهری و ۸هزار واحد مسکن روستایی تکمیل و تحویل مردم استان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی در جریان ارزیابی میدانی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرک شهید سلیمانی اردبیل به‌عنوان بزرگ‌ترین شهرک نهضت ملی مسکن کشور، اظهار کرد: تأمین مسکن برای واجدان شرایط از جمله برنامه‌های مهم دولت سیزدهم در قالب طرح نهضت ملی مسکن بوده است.

وی افزود: در استان اردبیل هم نزدیک به ۳۰هزار واجد شرایط این طرح احراز شده و اقدامات مربوط به تأمین مسکن برای آن‌ها در جریان است.

الحاق ۶۴۵ هکتار زمین به محدوده شهر اردبیل برای تأمین زمین نهضت ملی مسکن

استاندار اردبیل با اشاره به برخی مشکلات در تأمین زمین نهضت ملی مسکن شهرستان اردبیل، ادامه داد: طی اقدامی مهم و بی‌نظیر در استان برای تأمین زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن، ۶۴۵ هکتار زمین به محدوده شهر اردبیل الحاق شد.

عاملی تصریح کرد: طرح نهضت ملی مسکن در سراسر استان اردبیل در حال اجرا است و براساس برنامه‌ریزی انجام‌یافته، تا پایان سال جاری ۱۵هزار واحد مسکن شهری و ۸هزار واحد مسکن روستایی تکمیل و تحویل مردم استان خواهد شد.

وی با اشاره به رتبه سوم کشوری استان اردبیل در پیشرفت نهضت ملی مسکن طی سال ۱۴۰۲، گفت: با توجه به رفع مشکلات مربوط به تأمین زمین که علت اصلی تأخیر در اجرای برخی واحدهای طرح نهضت ملی مسکن بود، این طرح در سال جاری با سرعت بیشتری اجرا می‌شود.

پایان پیام


٢٢:٢٨ - سه شنبه ١٤ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٧خروج