چاپ        ارسال به دوست

عاقبت به‌خیری در خدمت به مردم است/ مسؤولان با همه توان از سرمایه‌گذاران حمایت کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل عاقبت به‌خیری و خداجویی را در خدمت به خلق خدا دانست و با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۳ از سوی مقام معظم رهبری، گفت: مسؤولان با همه توان از سرمایه‌گذاران حمایت و برای تسهیل کار‌های آن‌ها با جدیت تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی در دیدار نوروزی اعضای شورای اداری استان با تبریک سال نو اظهار کرد: همچنان که توصیه شده ۲ روزِ انسان نباید مثل هم باشد، سال نوی ما هم باید با سال گذشته متفاوت و رو به پیشرفت باشد.

وی با بیان اینکه عاقبت به‌خیری و خداجویی در خدمت به خلق خدا است، افزود: فرصت خدمت نعمت خداوند به شما مسؤولان است پس در رفع گرفتاری مردم تلاش کنید تا خدا از شما راضی باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: کار اداری وظیفه است و شما مسؤولان علاوه بر اینکه به این وظیفه خود درست عمل کنید، بلکه کار را برای رضای پروردگار انجام دهید.

آیت‌الله عاملی با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلاب محرومان است، بیان کرد: مسؤولان باید حامی و پشتیبان محرومان باشند و به آن‌ها خدمت کنند.

وی گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۱۴۰۳ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم»، لازم است مسؤولان و مدیران استان اردبیل با همه توان از سرمایه‌گذاران حمایت و برای تسهیل کار‌های آنان با جدیت تلاش کنند.

پایان پیام


١٩:٤٩ - سه شنبه ٧ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٣٤    /    تعداد نمایش : ٤٨٦خروج