چاپ        ارسال به دوست

پیام نوروزی استاندار اردبیل‌| با تمام توان برای تحقق #فصل_تحول اردبیل‌مان خواهیم کوشید

در پیام استاندار اردبیل به‌مناسبت فرارسیدن سال نو، بر تلاش با تمام توان در سال ۱۴۰۳ برای تحقق فصل تحول اردبیل با راهبرد تکمیل زنجیره‌های توسعه و پیشرفت و برنامه‌های ویژه‌ای همچون تکمیل زیرساخت‌ها و ارتقای رشد اقتصادی تأکید شده است.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در پیام سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل به مناسبت فرارسیدن سال نو آمده است:

هو‌الفتاح

ایام ز دیدار شمایند مبارک
نوروز بمانید که ایام شمایید
آغاز شمایید و سرانجام شمایید

بهار یعنی فصل تحول، آفرینش، رویش و دگرگونی به سوی رشد و طراوت و چه خوش موسمی است طلوع سال ۱۴۰۳ که بهار معنویت و طبیعت با یکدیگر هم‌هنگام شده‌اند برای نو شدن.

در سالی که به پایان رساندیم، همراه با تلخ و شیرین‌ها، کوشیدیم ضرب آهنگ پیشرفت استان را با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود، حول محور گفتمان تحول، سرعت بخشیم؛ گفتمان تحولی که اکنون با کلیدواژه‌های آشنای #فصل_تحول و #زنجیره‌_های_توسعه_و_پیشرفت، تصویر روشن مسیر پیش‌روی دیارمان را نمایان کرده است.

بحمدالله در دومین سال سده جدید نیز در اقصی نقاط استان شاهد ادامه پیشرفت‌های جدی و اقدامات بنیادین در حوزه تکمیل زیرساخت‌ها، از جمله راه‌ها، صنایع، سدها و... بودیم که ان‌شاءالله با تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های کهن‌سال و اساسی، مردم استان به مرور طعم شیرین آن را خواهند چشید، مردم بصیر و غیوری که باردیگر با حضور پرشکوه در راهپیمایی بیست و دوم بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، حماسه پشت حماسه خلق کردند.

رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی در سال جدید با تاکید بر جهش تولید، این‌بار با نگاه ویژه به مشارکت مردم، تحقق ایران قوی را حکیمانه ریل‌گذاری فرمودند؛ ما نیز در سال جاری با تمام توان برای تحقق فصل تحول اردبیل‌مان با راهبرد تکمیل زنجیره‌های توسعه و پیشرفت و برنامه‌های ویژه‌ای همچون تکمیل زیرساخت‌ها و ارتقاء رشد اقتصادی خواهیم کوشید و امیدوارم با همت و مشارکت اهالی ولایی استان در راستای برآورده کردن انتظارات و مطالبات به‌حق‌شان و جبران عقب‌ماندگی‌ها خصوصاً در حوزه‌های اقتصاد، تولید و دانش‌بنیان، موفق باشیم.

این‌جانب، با شکرگزاری به خداوند منان که یک سال دیگر از عمر ما را در خدمت به این مرز و بوم مقدس قرار داد فرارسیدن نوروز ۱۴۰۳ را به مردم عزیز استان تبریک می‌گویم و آرزومندم با مدد و نظر حضرت سبحان، بهار طبیعت و قرآن، قرین بهار دل‌هایمان باشد.

سید حامد عاملی - استاندار اردبیل
"نوروز ۱۴۰۳ خورشیدی"

پایان پیام


١٠:٢٤ - دوشنبه ٦ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٣٢    /    تعداد نمایش : ١٣٩خروج