چاپ        ارسال به دوست

گردشگری از موضوعات اساسی در تکمیل زنجیره پیشرفت استان اردبیل است/ استقبال گردشگران نوروزی از جاذبه‌های شهرستان خلخال

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل حوزه گردشگری را جزو موضوعات اساسی و بسیار تأثیرگذار در تکمیل زنجیره پیشرفت استان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، یاسر عبداللهی عابد در دومین روز نوروز ۱۴۰۳ طی بازدید میدانی از ارائه خدمات گردشگری در شهرستان خلخال بیان کرد: در تکمیل زنجیره پیشرفت استان اردبیل که از سوی تیم مدیریتی استان برنامه‌ریزی شده و در دست اجرا قرار دارد، حوزه گردشگری یکی از موضوعات اساسی و بسیار تأثیرگذار است.

وی افزود: توسعه صنعت گردشگری در همه نقاط استان اردبیل از شمال تا جنوب در حال پیگیری است و شهرستان خلخال در این میان با داشتن جاذبه‌های گردشگری منحصربه‌فرد، سهم مهمی دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل تصریح کرد: رصد مستمری بر پروژه‌های گردشگری استان انجام می‌شود که امروز نیز طی بازدید از ارائه خدمات گردشگری در شهرستان خلخال شاهد آمادگی کامل این شهرستان برای میزبانی از گردشگران نوروزی بودیم و استقبال مناسبی نیز از جاذبه‌های این شهرستان شده است.

دعوت از گردشگران نوروزی برای سفر به شهرستان خلخال

حسن محمدی ادیب، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید با اشاره به آمادگی لازم در شهرستان خلخال مانند سایر نقاط استان برای ایام نوروز گفت: در قالب ستاد خدمات سفر، جاذبه‌های شهرستان خلخال به روش‌های مختلف اطلاع‌رسانی می‌شود و از گردشگران ورودی به استان دعوت می‌کنیم که از شهرستان خلخال و ظرفیت‌های خاص گردشگری آن هم بازدید کنند.

گفتنی است، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در نخستین روز از نوروز ۱۴۰۳ هم با سفر به شهرستان سرعین، ارائه خدمات گردشگری در این شهرستان را به‌صورت میدانی بررسی کرد.

پایان پیام


٢٣:٢٤ - پنج شنبه ٢ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٢١٩خروج