چاپ        ارسال به دوست

استان اردبیل رتبه اول مشارکت انتخابات ۱۴۰۲ در شمال و شمال‌غرب کشور/ مرحله دوم انتخابات ۲۱ اردیبهشت برگزار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه رتبه اول مشارکت انتخابات ۱۴۰۲ در شمال و شمال‌غرب کشور به استان اردبیل اختصاص یافت، از برگزاری مرحله دوم انتخابات حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در روز ۲۱ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در با قدردانی از حضور پرشور مردم عزیز استان در انتخابات ۱۴۰۲، اظهار کرد: حضور مردم استان اردبیل در پای صندوق‌های رأی بالاتر از میانگین کشوری بود و با بیش از ۴۹درصد مشارکت، علاوه بر کسب رتبه ۹ کشوری، رتبه اول مشارکت انتخابات در شمال و شمال‌غرب کشور به استان اردبیل اختصاص یافت.

وی افزود: نامزدهای انتخابات در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مرحله اول انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موفق به کسب حد نصاب لازم در جمع آرا نشدند و تکلیف این حوزه در مرحله دوم انتخابات در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت سال جاری مشخص خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: ۲ نفر از نامزدهای انتخابات در پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز برای کسب یک کرسی مجلس در مرحله دوم با همدیگر رقابت می‌کنند که مراحل برگزاری انتخابات و روزشمار تبلیغات و سایر مقدمات آن در اطلاعیه‌های آتی اعلام خواهد شد.

پایان پیام


٢٣:٢٠ - پنج شنبه ٢ فروردين ١٤٠٣    /    شماره : ٤٤٢٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٠٠خروج