چاپ        ارسال به دوست

تقدیر نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار اردبیل از حضور مردم در یوم‌الله ۲۲ بهمن؛

نمایش عظمت، همبستگی و اقتدار ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی از حضور باشکوه و وحدت‌آفرین مردم استان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی‌فقیه در استان و سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در پیامی از حضور حماسی، باشکوه و وحدت‌آفرین مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند، در این پیام آمده است:

«حضور حماسی، باشکوه و به یادماندنی مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور استان اردبیل در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن بار دیگر عظمت، وحدت، همبستگی و اقتدار ملتی را به نمایش گذاشت که همواره پشتیبان انقلاب و ولایت، پیرو خط امامین انقلاب بوده‌اند.

به یقین این حضور باشکوه که مظهر تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس شهدا و معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با امام المسلمین مقام معظم‌ رهبری‌ است، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی، یاوه‌گویان و تفرقه‌افکنان کوبیده و نقشه‌های شوم آنان علیه وحدت ملت بزرگ ایران اسلامی را نقش بر آب ساخت.

قطعاً این ملت قدرشناس و انقلابی و همیشه در صحنه استان دارالارشاد در گام بعدی با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفندماه امسال، ‌برگ زرین دیگری بر افتخارات این مرز و بوم می‌افزایند.»

پایان پیام


٠٩:٢٤ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٧١    /    تعداد نمایش : ٢٤٧١خروج