چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در مشکین‌شهر به‌مناسبت دهه فجر/ از گلخانه و گازرسانی به ۱۰ روستا تا مرکز سلامت و ۷ پارک بازی کودک

هم‌زمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی از جمله گلخانه، گازرسانی به ۱۰ روستا، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی، پایگاه سلامت شهری و ۷ پارک بازی کودک در شهرستان مشکین‌شهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور سید‌کمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، فرماندار مشکین‌شهر و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۱۷۰ پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش بیش از ۱۲۵۰میلیارد تومان در شهرستان مشکین‌شهر آغاز شد.

در جریان این سفر، پروژه‌هایی از قبیل گازرسانی به ۱۰ روستای بخش مرادلو، بهسازی و روکش آسفالت جاده قوشه - شمسیر، ۷ پارک بازی کودک، گلخانه و واحد مرغ تخم‌گذار در شهرستان مشکین‌شهر به بهره‌برداری رسیدند.

هم‌چنین با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در شهرستان مشکین‌شهر، پایگاه سلامت شهری ۷، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی، اداره برق قصابه، کمربندی شهر قصابه و ایستگاه شماره ۲ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشکین‌شهر به بهره‌برداری رسیدند.

ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام رضی و حضور در منزل شهید صفری و دیدار با پدر این شهید والامقام، از دیگر برنامه‌های سفر میرجعفریان به شهرستان مشکین‌شهر بود.

پایان پیام


٢٣:٣٦ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٦٧خروج