چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در انگوت به‌مناسبت دهه فجر/ از مدرسه و دکل ارتباطی تا مرغداری ۲۰هزار قطعه‌ای و جاده روستایی

هم‌زمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی از جمله مدرسه ۵ کلاسه، دکل ارتباطی، مرغداری ۲۰هزار قطعه‌ای و بهسازی و آسفالت جاده روستایی در شهرستان انگوت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور سید‌کمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، فرماندار انگوت و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۷۰ پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش بیش از ۲۲۵میلیارد تومان در شهرستان انگوت آغاز شد.

در جریان این سفر، پروژه‌هایی از قبیل مدرسه ۵ کلاسه، مرغداری ۲۰هزار قطعه‌ای در روستای محمدتقی و بهسازی و آسفالت جاده روستاهای قلی اوغلی و ماراللو در شهرستان انگوت به بهره‌برداری رسیدند.

هم‌چنین با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در شهرستان انگوت، آیین تأسیس شهرداری شهر زیوه برگزار شد و اداره شیلات در این شهرستان استقرار یافت.

ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام و تجلیل از فرزند شهید مقصود احمدی، از دیگر برنامه‌های سفر میرجعفریان به شهرستان انگوت بود.

پایان پیام


٢٣:٣٢ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٨٦خروج