چاپ        ارسال به دوست

۳ اولویت بهره‌وری استان اردبیل برای سال آینده تعیین شد/ ارتقای بهره‌وری نیازمند برنامه عملیاتی با توجیه فنی و اقتصادی است

استاندار اردبیل با تأکید بر پرهیز از حرکت شعارمحور و کلیشه‌ای در زمینه ارتقای بهره‌وری، خواستار تدوین برنامه عملیاتی در حوزه‌ها و دستگاه‌های مربوط برای تحقق بهره‌وری در ۳ بخش آب، کشاورزی و صنعت استان طی سال آینده شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست کمیته بهره‌وری استان بیان کرد: ارائه برنامه عملیاتی برای ارتقای بهره‌وری با لحاظ نیازمندی‌ها و محل‌های تأمین اعتبار در حوزه‌های آب، کشاورزی و صنعت، توجه به اقدامات مداخله‌ای و توجیه فنی و اقتصادی در تدوین برنامه ارتقای بهره‌وری و استفاده از نظریات دانش‌بنیان‌ها برای تحقق بهره‌وری، باید مورد توجه دستگاه‌ها قرار گیرد.

وی افزود: در حوزه بهره‌وری باید مسائل را به‌صورت تخصصی مشخص و ریشه‌یابی کرده و اقدامات پیشران برای ارتقای بهره وری تعیین شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: در بخش‌های مختلف از جمله آب و کشاورزی، برای ترسیم برنامه بهره‌وری باید تمام نیازمندی‌ها برای ارتقای بهره‌وری لحاظ شده باشد که در این خصوص استفاده از نظریات دانش‌بنیان‌ها نیز ضروری است.

عاملی با تأکید بر پرهیز از بی‌توجهی دستگاه‌ها در زمینه ارائه برنامه عملیاتی، تصریح کرد: باید در تدوین برنامه بهره‌وری، توجه به عملیاتی بودن برنامه که نتیجه و آثاری در پی داشته باشد، مورد توجه قرار گیرد.

پایان پیام


٢٣:٥٩ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٠٤خروج