چاپ        ارسال به دوست

پل معلق ۳ طبقه ورگه‌سران موجب رونق اقتصاد گردشگری استان اردبیل خواهد بود/ تصمیم‌گیری برای تأمین زیرساخت‌های پروژه

استاندار اردبیل با بیان اینکه پل معلق ۳ طبقه ورگه‌سران در شهرستان سرعین موجب رونق اقتصاد گردشگری استان خواهد بود، از اتخاذ تصمیمات لازم برای تأمین زیرساخت‌های این پروژه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در گفت‌وگو با خبرنگاران طی سفر به شهرستان سرعین به‌مناسبت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: طی ۲ سال گذشته اقدامات قابل توجهی در حوزه زیرساخت‌های ارتباطی، خدمات گردشگری و ... در سطح شهرستان سرعین انجام شده و اقدامات مهمی هم برای سال آینده برنامه‌ریزی شده است تا گام مهمی در ارتقای جایگاه واقعی سرعین در سطح ملی برداشته شود.

وی در جریان بررسی میدانی روند اجرای پل معلق ۳ طبقه ورگه‌سران سرعین که در شرایط سخت برفی انجام شد، افزود: پروژه پل معلق ۳ طبقه ورگه‌سران در حال اجرا است که در حوزه تأمین زیرساخت‌های گاز، برق، آب و راه این پروژه برای تسریع در بهره‌برداری از آن، تصمیمات و دستورات لازم اتخاذ و صادر شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: پل معلق ۳ طبقه ورگه‌سران سرعین پس از بهره‌برداری، موجب رونق اقتصاد گردشگری استان اردبیل خواهد بود که منجر به افزایش درآمد اهالی در منطقه روستایی و شهری از حوزه گردشگری می‌شود.

عاملی تصریح کرد: تعدادی مجموعه اقامتی و تفریحی در سطح شهرستان سرعین در دست اجرا است که تکمیل و بهره‌برداری از آن‌ها در افزایش ورود گردشگران و رونق اقتصاد گردشگری شهرستان تأثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به آغاز بهره‌برداری از واحد پرورش مرغ تخم‌گذار سبز سالم در شهرستان سرعین، گفت: این واحد از جمله واحد‌های راکد بود که هم‌اکنون با احیای آن، بخشی از کمبودها و مشکلات استان اردبیل در حوزه تولید تخم‌مرغ رفع خواهد شد.

پایان پیام


٢٣:٢٠ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠١٣    /    تعداد نمایش : ١٩٨٢خروج