چاپ        ارسال به دوست

نخستین بیمارستان تخصصی قلب در استان اردبیل احداث می‌شود/ تداوم تلاش برای جبران عقب‌ماندگی‌های حوزه سلامت استان

استاندار اردبیل با تأکید بر ادامه تلاش جدی در راستای جبران عقب‌ماندگی‌های حوزه سلامت استان، دستورات لازم را برای تأمین زمین و زیرساخت‌ها به‌منظور ساخت نخستین بیمارستان تخصصی قلب در استان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست هماهنگی تأمین مقدمات برای ساخت بیمارستان تخصصی قلب در استان، بیان کرد: با توجه به مشکلات و عقب‌ماندگی‌های حوزه سلامت استان اردبیل، تسریع در اخذ مجوزها و واگذاری زمین و تأمین زیرساخت‌ها در اسرع وقت برای آغاز عملیات اجرایی بیمارستان تخصصی قلب در استان ضروری است.

وی افزود: بیمارستان ۲۰۰ تخت‌خوابی‌ تخصصی قلب با اختصاص زمین در شهرک شهید سلیمانی اردبیل با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث خواهد شد و پس از آن، برای تجهیز تحویل دانشگاه علوم پزشکی می‌شود.

استاندار اردبیل اظهار کرد: تهیه نقشه‌ها و استانداردسازی‌های لازم برای واگذاری زمین بیمارستان تخصصی قلب مورد تأکید است تا عملیات اجرایی هم‌زمان با فصل کاری پیش رو آغاز شود.

عاملی تصریح کرد: در اجرای نخستین بیمارستان تخصصی قلب اردبیل لازم است به موضوع رعایت فضاها و کاربری‌های مختلف اعم از پارکینگ و فضای سبز و استانداردهای دیگر توجه شود.

پایان پیام


٢٣:٠٢ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠١٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٢٠خروج