چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از طرح توسعه روستایی و اشتغال‌زایی ۷۲۰ روستای استان اردبیل

در نخستین سمینار ملی آموزشی ارتقا کیفی بوم‌گردی‌های کشور، از طرح توسعه روستایی و اشتغال‌زایی ۷۲۰ روستای استان رونمایی و موافقت اصولی تعدادی از متقاضیان سرمایه‌گذاری در حوزه بوم‌گردی‌ها اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در نخستین سمینار ملی آموزشی ارتقا کیفی بوم‌گردی‌های کشور با حضور سید‌کمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان و صاحب‌نظران، از طرح توسعه روستایی و اشتغال‌زایی ۷۲۰ روستای استان رونمایی و موافقت اصولی تعدادی از متقاضیان سرمایه‌گذاری در حوزه بوم‌گردی‌ها اعطا شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در این سمینار اظهار کرد: صنعت گردشگری در استان اردبیل جایگاه ویژه‌ای دارد و یکی از مزیت‌های استان محسوب می‌شود که در این صنعت بوم‌گردی‌ها و جوامع بومی و محلی می‌توانند وجه تمایز استان اردبیل با سایر مناطق باشند.

میرجعفریان گفت: آموزش و برنامه‌ریزی، لازمه استفاده از ظرفیت‌های موجود در حوزه بوم‌گردی‌ها است و باید با شناسایی آسیب‌ها و امتیازات این حوزه، بهترین بهره‌برداری را از آن داشته باشیم که اهمیت سیمنار برگزارشده در همین راستای توجه به موضوع آموزش است.

پایان پیام


٢٢:٠٤ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٠٩    /    تعداد نمایش : ١٩٨٤خروج