چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در گرمی به‌مناسبت دهه فجر/ از جاده و پایگاه سلامت تا مسکن محرومان و مدرسه

هم‌زمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی از جمله جاده دیزج - لنگان، پایگاه سلامت شهرک ولی‌عصر(عج)، مسکن محرومان و مدرسه روستای بنه در شهرستان گرمی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور سید‌کمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، فرماندار گرمی و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۹۴ پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش بیش از ۲۷۰میلیارد تومان در شهرستان گرمی آغاز شد.

در جریان این سفر، پروژه‌هایی از قبیل آسفالت جاده روستای سیاوش کندی، قطعه اول زیرسازی و آسفالت جاده دیزج - لنگان و پایگاه سلامت شهرک ولی‌عصر(عج) در شهرستان گرمی به بهره‌برداری رسیدند.

هم‌چنین با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، بهره‌برداری از ساختمان مرکز نگهداری معلولان، ۳۰ واحد مسکن محرومان و مدرسه ۳ کلاسه روستای بنه در شهرستان گرمی آغاز شد.

دیدار با امام جمعه گرمی و ادای احترام به مادر شهید ایمان‌علی بهشتی، از دیگر برنامه‌های سفر میرجعفریان به شهرستان گرمی بود.

پایان پیام


٢٢:٥٢ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٠٨    /    تعداد نمایش : ١٩٦٤خروج