چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در خلخال به‌مناسبت دهه فجر/ از مدرسه و عمران شهری تا روشنایی معابر و دکل ارتباطی

هم‌زمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی از جمله مدرسه، عمران شهری، روشنایی معابر و دکل ارتباطی در شهرستان خلخال آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل، فرماندار خلخال و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۱۳۲ پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش بیش از ۴۳۱میلیارد تومان در شهرستان خلخال آغاز شد.

در جریان این سفر، پروژه‌هایی از قبیل مدرسه ۳ کلاسه روستای گلوجه، روشنایی خیابان سی‌متری قدس، پروژه‌‌های عمران شهری و دکل ارتباطی در شهرستان خلخال به بهره‌برداری رسیدند.

حضور در جشن انقلاب و نشست با دست‌اندرکاران انتخابات با حضور اعضای هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی و بخشداران، از دیگر برنامه‌های معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در شهرستان خلخال بود.

پایان پیام


٢٢:١٩ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤٠٠٦    /    تعداد نمایش : ١٨٧٠خروج