چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در اصلاندوز به‌مناسبت دهه فجر/ از مجتمع اداری شهرستان تا آسفالت معابر روستاها و خانه محرومان

هم‌زمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی از جمله مجتمع اداری، آسفالت معابر روستاها و خانه محرومان در شهرستان اصلاندوز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، در سومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور رضا قاسمیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و فرماندار اصلاندوز و جمعی از مسؤولان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۳۳ پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش بیش از ۱۰۰میلیارد تومان در شهرستان اصلاندوز آغاز شد.

در جریان این سفر، آسفالت معابر روستاهای آق قباق سفلی و دلیک یارقان و خانه محرومان مددجوی تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اصلاندوز به بهره‌برداری رسید.

هم‌چنین با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، بهره‌برداری از مجتمع اداری شهرستان اصلاندوز آغاز شد تا در پاسخ به مطالبات مردمی، بیش از ۱۰ دستگاه اجرایی در این شهرستان مستقر شوند.

ادای احترام به خانواده شهید رامین سروری، از شهدای مرزبانی، دیگر برنامه قاسمیان در شهرستان اصلاندوز بود.

پایان پیام


٢٢:٤٥ - شنبه ١٤ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٩٩٧    /    تعداد نمایش : ١٦٠٨خروج