چاپ        ارسال به دوست

حل معضلات ترافیکی اردبیل باید جزو اولویت شهرداری و شورای شهر باشد/ تزریق بیش از ۱۱۰۰میلیارد تومان به شهرداری‌های استان اردبیل

استاندار اردبیل با اشاره به ترافیک شهر اردبیل و مسائل و مشکلات ناشی از آن برای مردم، گفت: باید حل معضلات ترافیکی اردبیل به‌صورت جدی و ویژه در اولویت شهرداری و شورای شهر قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در آیین تقدیم بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری اردبیل به شورای اسلامی شهر، اظهار کرد: معضلات ترافیکی شهر اردبیل به یک مسأله عذاب‌آور برای مردم تبدیل شده است که حل آن باید به‌صورت جدی و ویژه در اولویت شهرداری و شورای شهر قرار گیرد و اقدامات لازم هم از سوی استانداری در دستور کار خواهد بود.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر فعلی اردبیل  یک انسجام و هماهنگی بی‌نظیری در راستای پیشرفت و توسعه شهر و‌ منافع عمومی مردم اردبیل دارند و اصلی‌ترین تأثیر این موضوع مهم، توسعه عمران شهری اردبیل بوده است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: شهرداری‌ها از اصلی‌ترین رکن‌های توسعه شهرها محسوب می‌شوند و از همین رو طی سال گذشته ۷۰۰میلیارد تومان و در ۱۰ ماه سال جاری ۴۵۰میلیارد تومان و در مجموع ۱۱۵۰میلیارد تومان به همه شهرداری‌های استان اردبیل تزریق شده است.

عاملی با بیان اینکه شهر اردبیل بیش از ۲۰۰ هکتار در فضای سبز کمبود دارد که با اجرای ۴ ورودی شهر اردبیل، ۵۰درصد این کمبود رفع خواهد شد، ادامه داد: پروژه‌های عمرانی ۴ ورودی شهر اردبیل از مرحله طراحی و بررسی‌های فنی و تخصصی عبور کرده و در مرحله پیش آغاز عملیات اجرایی هستند.

وی بیان کرد: در تأمین ماشین‌آلات شهرداری اردبیل اقدامات لازم در دستور کار بوده و در سال آینده هم بیش‌تر پیگیری و مورد توجه خواهد بود و در راستای منافع مردم، ۵۳۰ پرونده در کمیسیون‌های تخصصی شهرداری بررسی و صدور رأی شده است.

پایان پیام


٢٢:٠٤ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٩٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٢٠خروج