چاپ        ارسال به دوست

همایش ۳ روزه سلامت جانبازان شیمیایی برگزار شد

همایش ۳ روزه ویژه جانبازان شیمیایی و همسران فداکار آنان با هدف ارتقای سلامت و شادابی جانبازان شیمیایی و به‌منظور ارائه جدیدترین شیوه‌های علمی برای زندگی بهتر و سالم‌تر جانبازان گرانقدر، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در سرعین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، همایش ۳ روزه ویژه جانبازان شیمیایی و همسران فداکار آنان با حضور رضا قاسمیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در سرعین برگزار شد.

در این دوره آموزشی که به‌همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و جمعیت حمایت از مصدومان شیمیایی استان و با هدف ارتقای سلامت و شادابی جانبازان شیمیایی برگزار می‌شود، پزشکان متخصص از دانشگاه‌های بقیةالله و علوم پزشکی اردبیل، جدیدترین شیوه‌های علمی را برای زندگی بهتر و سالم‌تر به جانبازان گرانقدر و همسران فداکار آنان آموزش می‌دهند.

تست تنفس (اسپیرومتری) جانبازان گرانقدر توسط متخصصان، برپایی میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در محل همایش و برگزاری مسابقه ورزشی ویژه جانبازان، از مهم‌ترین برنامه‌های اجرا شده در جنب این دوره آموزشی است.

در این دوره آموزشی ۳ روزه، جانبازان گرانقدر و همسران آنان ضمن بهره‌مندی از برخی امکانات تفریحی، جدیدترین و علمی‌ترین شیوه‌های اتخاذ یک زیست بهتر و سالم‌تر را از اساتید برجسته دانشگاهی در زمینه بیماری‌های ریه، طب سنتی و توان‌بخشی و روان‌پزشکی فرا می‌گیرند.

گفتنی است، سردار غلام‌عسگر کریمیان با انتخاب نمایندگان جانبازان گرانقدر شیمیایی به‌عنوان دبیر جمعیت حمایت از جانبازان شیمیایی استان اردبیل انتخاب شده است.

پایان پیام


١٠:٠٩ - شنبه ١٨ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨٥٩    /    تعداد نمایش : ١٤٠خروج