چاپ        ارسال به دوست

برنامه‌ریزی برای اشتغال‌زایی ۱۲هزار نفری در راستای نهضت تکمیل زنجیره‌های پیشرفت استان اردبیل

استاندار اردبیل از برنامه‌ریزی عملی برای ایجاد ۱۲هزار شغل جدید در حوزه‌هایی اعم از کشاورزی، صمت، گردشگری و دانش‌بنیان تا پایان سال ۱۴۰۳ در راستای نهضت تکمیل زنجیره‌های پیشرفت استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی در نشست کارگروه اشتغال استان، اظهار کرد: در راستای نهضت تکمیل زنجیره‌های پیشرفت استان اردبیل، ایجاد ۱۲هزار اشتغال قطعی و پایدار در بخش‌های مختلف اعم از کشاورزی، صمت، گردشگری و دانش‌بنیان استان اردبیل تا پایان سال ۱۴۰۳ برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: جزئیات برنامه ایجاد ۱۲هزار اشتغال قطعی و پایدار در بخش‌های مختلف استان اردبیل مشخص بوده و یک برنامه کاملاً میدانی و عملی است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: یکی از برنامه‌ها در استان اردبیل توسعه و ارتقای بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و کمک به افزایش ظرفیت بنگاه‌های اقتصادی بزرگ است که باید اقدامات لازم در دستور کار باشد.

عاملی بیان کرد: اشتغال‌زایی در هر بخش، در همه سطوح جامعه به‌شکل مستقیم و غیرمستقیم تأثیرگذاری قابل توجهی دارد که یکی از این تأثیرات، افزایش سرانه درآمد استان اردبیل خواهد بود.

پایان پیام


٢٣:٥٨ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨١٠    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج