چاپ        ارسال به دوست

بسیجی‌وار و مخلصانه به مردم خدمت کنید/ اطلاع‌سانی خدمات انجام‌‌یافته با جدیت از سوی مدیران انجام شود

استاندار اردبیل با اشاره به اندیشه جهادی بسیج و گستره آن در خارج از مرزهای کشور، خدمت خالصانه، جهادی، خدمت در گمنامی و مجاهدت با تمام توان را از جمله ویژگی‌های حرکت بسیج عنوان کرد و خواستار استمرار اقدام خدمتگزاران مردم بر مبنای ارزش‌های بسیج و تقویت روحیه بسیجی در ادارات شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در شورای اداری استان که با محوریت تشریح برنامه‌های هفته بسیج تشکیل شده بود، اظهار کرد: اندیشه جهادی بسیج دارای گستره‌ای در خارج از مرزهای کشور بوده و هفته بسیج فرصتی برای تذکر این نکته است که چقدر خودمان را با ارزش‌های بسیج تطبیق داده‌ایم.

وی افزود: خدمت خالصانه، جهادی، خدمت در گمنامی و مجاهدت با تمام توان از جمله ویژگی‌های حرکت بسیج است و باید اقدام مسؤولان و خدمتگزاران مردم بر مبنای ارزش‌های بسیج استمرار یافته و روحیه بسیجی در ادارات استان اردبیل تقویت شود.

ضرورت افزایش همکاری ادارات با بسیج محلات برای حل مشکلات مردم

استاندار اردبیل با تأکید بر افزایش تعامل بین ادارات و بسیج محلات، ادامه داد: لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها، همکاری و تعامل بیش‌تری با بسیج محلات و حرکت‌های مردمی این قشر که موجب رفع محرومیت، ایجاد اشتغال و ارائه خدمات به اقشار نیازمند می‌شود، انجام دهند.

عاملی بیان کرد: حضور مدیران در کنار مردم و رفع مشکلات ریز و درشت محلات شهری مورد تأکید بوده و مشاهدات مستقیم و میدانی مسؤولان در تصمیم‌گیری‌های درست آن‌ها نقش موثری دارد.

تکمیل زیرساخت‌ها و تقویت تولید، ۲ حوزه مهم برای تکمیل زنجیره‌های پیشرفت استان اردبیل

وی به اشاره به راهبرد اصلی پیشرفت استان اردبیل مبنی بر تکمیل زنجیره‌های پیشرفت و اهمیت تکمیل زیرساخت‌ها در این راهبرد، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت قانونی ایجادشده در خصوص مولدسازی و استفاده از درآمد حاصل از آن برای تکمیل زیرساخت‌ها و پروژه‌های نیمه‌کاره و ضروری، لازم است مدیران نسبت به شناسایی ظرفیت‌های موجود در حوزه خود اقدام کنند.

استاندار اردبیل با تأکید بر افزایش و تقویت تولید به‌عنوان دیگر حوزه ضروری در راهبرد پیشرفت استان، افزود: اقدامات مربوط به تولید و بهبود فضای کسب‌وکار باید در دستگاه‌ها بدون تعلل انجام شود و لازم است مدیران در دستگاه اجرایی خود فردی را به‌عنوان معاون سرمایه‌گذاری و بهبود محیط کسب‌وکار تعیین کنند.

مردم‌داری و ملاقات مردمی مورد توجه مدیران باشد

عاملی با بیان اهمیت مردم‌داری، برگزاری ملاقات‌های مردمی و حل مشکلات مراجعه‌کنندگان به دستگاه‌های اجرایی، تصریح کرد: مدیران تلاش کنند در تصمیم‌گیری‌های خود به نفع مردم اقدام کرده و حل مسائل مردم را در اولویت قرار دهند.

وی اظهار کرد: لازم است مدیران استان اردبیل در خصوص اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای کردن خدمات انجام‌گرفته دولت سیزدهم برای مردم، با جدیت بیش‌تر اقدام کنند.

استاندار اردبیل همچنین با اشاره به آغاز هفته بسیج و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده از سوی سپاه حضرت عباس(ع) استان، گفت: لازم است مدیران در اجرا و حضور در این برنامه‌ها مشارکت کرده و برای پاسداشت از اقشاری چون پرستاران که روز بزرگداشت آنان با این هفته مقارن شده، اقدام کنند.

پایان پیام


٢٣:٢٠ - شنبه ٢٧ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٩خروج