چاپ        ارسال به دوست

۱۵هزار واحد مسکن محرومان در استان اردبیل اجرا می‌شود/ ضرورت همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از در حال اجرا بودن ۱۵هزار واحد مسکن محرومان در سطح استان خبر داد و گفت: لازم است با احصای پروژه‌های در حال اجرای مسکن محرومان به تفکیک شهرستان‌ها و همکاری نهادها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، اجرای این پروژه‌ها سرعت گیرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در نشست بررسی وضعیت مسکن محرومان در استان بیان کرد: ۱۵هزار واحد مسکن محرومان در استان اردبیل اجرا می‌شود که لازم است پروژه‌های در حال اجرای مسکن محرومان به تفکیک شهرستان‌ها احصا شود و با همکاری قرارگاه بسیج سازندگی، راه‌وشهرسازی و دستگاه اجرایی مربوط بر اساس تفاهم‌نامه اجرای این پروژه‌ها سرعت گیرد.

وی با اشاره به تسهیلات ودیعه مسکن که برای اجاره واحد مسکونی به اقشار نیازمند مصوب شده، افزود: مساعدت بانک‌ها در پرداخت به‌موقع این تسهیلات به متقاضیان ضروری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: کم‌کاری و تأخیر در پرداخت این تسهیلات از سوی بانک‌ها پذیرفتنی نیست و باید با پیگیری از مرکز در راستای تشکیل پرونده و پرداخت آن اقدام کنند.

پایان پیام


٢٢:٠٤ - شنبه ٢٧ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٦٩خروج