چاپ        ارسال به دوست

فعالان عرصه اطلاع‌رسانی نقش مهمی در حفاظت از امنیت روانی جامعه دارند/ اثرگذاری تولید محتوای رسانه‌ها در پیشرفت استان اردبیل

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل فعالان عرصه اطلاع‌رسانی را دارای نقش مهمی در حفاظت از امنیت روانی جامعه دانست و از آن‌ها خواست همراه با متولیان امر نظارت و امنیت، به تقویت اعتماد و امید کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در شورای اطلاع‌رسانی استان اظهار کرد: فعالان عرصه اطلاع‌رسانی نقش مهمی در حفاظت از امنیت روانی جامعه دارند و همراه با متولیان امر نظارت و امنیت، باید به تقویت اعتماد و امید کمک کنند.

وی افزود: با توجه به قرار گرفتن در آستانه انتخابات، هماهنگی و ایجاد فهم مشترک از بایدها و نبایدهای مربوط به فضای انتخاباتی در استان اردبیل، از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه حوزه رسانه و فعالان این بخش قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با تأکید بر همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی با رسانه‌ها برای انعکاس اقدامات و عملکرد حوزه مربوط، بیان کرد: حوزه رسانه نیازمند سوژه‌ها و گزاره‌هایی برای تولید محتوا و ایفای نقش آموزشی و هدایتی و همچنین ایجاد امید و اعتماد در بین مردم است که با مشارکت دستگاه‌ها در تولید محتوا، تأثیر مثبت رسانه‌ها در پیشرفت استان اردبیل، تأمین و تضمین می‌شود.

قاسمیان توجه به تولید محتوا بر اساس قواعد سواد رسانه‌ای را یادآور شد و گفت: محتوای تولیدشده باید متناسب با این اصول باشد تا مردم برای دریافت و ایفای نقش خود، به‌طور کامل با موضوعات مواجه و آشنا شوند.

پایان پیام


٢٢:٤٠ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٧٩٠    /    تعداد نمایش : ٨٠خروج