چاپ        ارسال به دوست

تصمیم‌گیری برای رفع مشکلات ۱۸ واحد تولیدی استان اردبیل/ مدیران بانک‌ها و ادارات با ارائه راهکار فعالیت تولیدکنندگان را تسهیل کنند

استاندار اردبیل با اشاره به روند سخت و پیچیده تولید از مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست با ارائه راهکارهایی در مسیر تولید، فعالیت تولیدکنندگان را تسهیل کنند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: رونق تولید به افزایش گردش اقتصادی و اشتغال و درآمدزایی چندین خانوار منجر می‌شود و لازم است حمایت‌های بیش‌تری از سرمایه‌گذاری و تولید انجام شود.

وی افزود: روند تولید سخت و پیچیده است و با توجه به این موضوع، باید مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی با ارائه راهکارهایی در مسیر تولید، فعالیت آنان را تسهیل کنند.

استاندار اردبیل به ارائه تسهیلات بانکی برای تولیدکنندگان اشاره کرد و ادامه داد: تسهیلاتی که داده می‌شود بر اساس توجیه فنی و درآمد واحد تولیدی بوده و تولیدکنندگان نیز باید به تعهدات خود برای بازپرداخت در موعد مقرر عمل کنند.

گفتنی است؛ در این نشست با بررسی مشکلات بانکی، تأمین زیرساخت‌ها، زمین و صدور جواز ۱۸ واحد تولیدی استان اردبیل، راهکارهای لازم با حضور معاون دادگستری کل و مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان اتخاذ شد.

پایان پیام


٢٢:٢٠ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٧٨٨    /    تعداد نمایش : ٩١خروج