چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۷۱ پروژه عمرانی و اقتصادی در بیله‌سوار/ از دکل مخابراتی و چمن مصنوعی مدارس تا زیرسازی و آسفالت معابر روستایی

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، همزمان با هفته دولت و با حضور کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۷۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۷۸میلیارد تومان در شهرستان بیله‌سوار آغاز شد.

دکل مخابراتی روستای اوچ‌دره آغام اوغلان، دومین چمن مصنوعی هنرستان امام خمینی(ره) جعفرآباد، زیرسازی و آسفالت معابر روستای روح‌کندی بخش قشلاق‌دشت و ساختمان اداری بیمه سلامت، از جمله پروژه‌هایی بود که در شهرستان بیله‌سوار به بهره‌برداری رسید.

در ادامه سفر معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل به شهرستان بیله‌سوار، عملیات اجرایی چمن مصنوعی در روستای گوگ‌تپه بخش مرکزی آغاز شد.

دبیر همچنین از تصفیه‌خانه اج‌اشمه شهرستان بیله‌سوار بازدید کرد و پیگیر وضعیت آب‌رسانی به روستاهای این شهرستان شد.

بررسی میدانی اجرای طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بیله‌سوار که در ۱۲ بلوک و هر بلوک دارای 20واحد در حال ساخت است، از دیگر برنامه‌های معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در این سفر بود.

وی همچنین ضمن دیدار با خانواده شهید اسد بهراد در روستای خلیفه‌لو بخش قشلاق‌دشت، در یادواره خانگی در منزل این شهید والامقام به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت شرکت کرد.

پایان پیام


٢٣:٣٩ - سه شنبه ٧ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٥٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٧خروج