چاپ        ارسال به دوست

اهمیت اطلاع‌رسانی دستاوردهای افتتاحیه رویداد اردبیل ۲۰۲۳

استاندار اردبیل گفت: مراسم افتتاحیه رویداد اردبیل ۲۰۲۳ با دستاوردهای مهمی به‌ویژه در حوزه رسانه همراه بود که این دستاوردها باید برای مردم اطلاع‌رسانی و تبیین شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست ستاد استانی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ اظهار کرد: برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد اردبیل ۲۰۲۳ -پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو- با دستاوردهای مهمی به‌ویژه در حوزه رسانه همراه بود که این دستاوردها باید برای مردم اطلاع‌رسانی و تبیین شود.

وی افزود: در دنیا کشورهای مختلف هزینه‌های هنگفتی برای ارائه تصویری مطلوب از خود متحمل می‌شوند که تحقق این اتفاق برای اردبیل با کم‌ترین هزینه در رویداد ۲۰۲۳ آغاز شده و باید در طول سال ادامه داشته باشد.

لزوم اهتمام جدی برای برنامه‌های آینده رویداد ۲۰۲۳

استاندار اردبیل بیان کرد: برنامه‌های پیش رو در رویداد اردبیل ۲۰۲۳ از جمله نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو اکو در اردبیل، برگزاری همایش سرمایه‌گذاری و حضور در رسانه‌های بین‌المللی از اهمیت خاصی برخوردار است که همه عوامل دخیل باید اهتمام جدی در این مسیر داشته باشند.

عاملی با قدردانی از همه عوامل برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد اردبیل ۲۰۲۳، گفت: با توجه به این‌که برگزاری چنین مراسمی محصول حرکت جمعی است، لازم است با تلاش همگانی در ادامه سال نیز دستاوردهای خوبی از این رویداد به دست آوریم.

گفتنی است؛ در این نشست روسای کمیته‌های ۶گانه ستاد استانی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ گزارش عملکرد و برنامه‌های خود را ارائه کردند و در انتها از عوامل برگزاری مراسم افتتاحیه این رویداد توسط استاندار اردبیل تقدیر شد.

پایان پیام


١٧:٥٥ - يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٠٢٦    /    تعداد نمایش : ١٣٧خروج