چاپ        ارسال به دوست

رمز آزادسازی خرمشهر باور قطعی به خدا بود/ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به قله‌ای از اقتدار دست یافته‌اند

استاندار اردبیل با بیان این‌که‌ رمز آزادسازی خرمشهر باور به وعده قطعی خدا مبنی بر پیروزی حق علیه باطل و وحدت کامل ارتش، سپاه و نیروهای مردمی بود، گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به قله‌ای از اقتدار دست پیدا کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بیله‌سوار که به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در سپاه ناحیه بیله‌سوار برگزار شد، اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر به‌عنوان یکی از روز‌های عزت‌مند جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود و نباید شاخص‌های این روز عزت‌مند را فراموش کنیم.

وی افزود: جای جای خرمشهر آغشته به خون‌های پاک مردان و زنان قهرمان و شجاع است که در مقاومتی تاریخی، با جان خود از خاک مقدس کشورمان دفاع کردند و لازم است در این روز عزت‌مند و باشکوه یاد کنیم از قهرمانان آزادسازی خرمشهر همچون شهید سرلشکر علی صیاد شیرازی، شهید سرلشکر محمد جهان‌آرا و ناخدا یکم هوشنگ صمدی که رشادت‌های بزرگی انجام دادند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: رمز پیروزی عملیات بیت‌المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد، باور به وعده قطعی خداوند متعال مبنی بر پیروزی حق علیه باطل و وحدت کامل ارتش، سپاه و نیروهای مردمی بود که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) به درستی و با درایت تمام فرمودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد.

عاملی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به قله‌ای از اقتدار دست پیدا کرده‌اند که برای مردم عزیز کشورمان باعث دلگرمی بزرگ و برای دشمنان به کابوس بسیار بزرگ تبدیل شده است.

تفرقه‌گران در واقع از زبان دشمن سخن می‌گویند

وی اظهار کرد: هر شخصی که در هر جایگاهی با سخنان خود منجر به تفرقه و از بین رفتن وحدت و فرصت‌های پیشرفت شود، در واقع از زبان دشمنان این مردم و کشور سخن می‌گوید.

استاندار اردبیل افزود: تاریخ ثابت کرده که اتکای هر کشوری به بیگانگان، منجر به آسیب‌های جبران‌ناپذیری شده است و برخی کشورهای منطقه هم که سیاست خود را مبنی بر اتکا به کشورهای بیگانه برنامه‌ریزی کرده‌اند، مطمئنا هیچ نتیجه‌ مثبتی را کسب نخواهند کرد.

عاملی گفت: به بعضی افرادی که سخنانی خیالی از تجزیه‌طلبی بر زبان خود جاری می‌کنند، توصیه داریم که افکار، برنامه و در نهایت سرنوشت صدام را در رابطه با اشغال خرمشهر به خوبی بررسی کنند و عبرت بگیرند.

پایان پیام


٠٩:٥٠ - چهارشنبه ٣ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٤٢٩٩٧    /    تعداد نمایش : ٢١٧خروج