چاپ        ارسال به دوست

پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در پایتخت؛

از دعوت به سرمایه‌گذاری در زمینه مس تا تهاتر نفتی و درخواست کمک‌های اعتباری به شهرک‌های صنعتی

در جریان پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان، نشست‌هایی با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی نفت در خصوص رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی و درخواست کمک‌های اعتباری، تهاتر نفت و دعوت به سرمایه‌گذاری در زمینه مس، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل این هفته نیز در نشست‌هایی با مسؤولان کشوری و سرمایه‌گذاران در تهران، پیگیر رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان شد.

در همین راستا، طی نشست استاندار اردبیل با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، رفع مسائل و مشکلات شهرک‌های صنعتی استان و درخواست کمک‌های اعتباری در این زمینه پیگیری شد.

عاملی همچنین نشستی با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در زمینه مس استان و دعوت از این شرکت برای سرمایه‌گذاری در استان اردبیل داشت.

نشست با مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی نفت در خصوص تهاتر نفتی پیرو دستور رئیس‌جمهور، دیگر برنامه استاندار اردبیل در پایتخت بود.

پایان پیام


٢٢:٥٣ - يکشنبه ٩ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٤٢١٠٥    /    تعداد نمایش : ١٢٠خروج