چاپ        ارسال به دوست

رفع مشکلات عشایر استان اردبیل با اولویت‌بندی و همکاری ادارات مرتبط و عشایر امکان‌پذیر است

استاندار اردبیل با بیان این‌که مشکلات مرتبط با دستگاه‌های مختلف اجرایی عشایر استان استخراج می‌شود، گفت: برای حل مشکلات مختلف مطرح‌شده از سوی عشایر استان اردبیل، با اولویت‌بندی مسائل، همکاری عشایر و توجه به اعتبارات اقدام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در شورای عشایر استان بیان کرد: عشایر در مرزبانی و پاسداری از کشور و استان اردبیل همواره پیشگام بوده و پابه‌پای تمامی اقشار و با تکیه بر ظرفیت‌های عظیم کشور، برای مقابله با تحریم‌های اقتصادی تلاش کرده‌اند.

وی افزود: مشکلات مرتبط با دستگاه‌های مختلف اجرایی عشایر استان اردبیل استخراج می‌شود و بررسی مشکلات عشایر استان نیازمند نگاه جزئی و دقیق بوده و لازم است با اولویت‌بندی، نسبت به رفع مشکلات با همکاری دستگاه‌های مرتبط برنامه‌ریزی شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: در راستای حل مشکلات مطرح‌شده از سوی عشایر استان اردبیل در خصوص آب، راه، بنیاد مسکن، دامپزشکی، بانک کشاورزی و توزیع آرد، با اولویت‌بندی مسائل، همکاری عشایر استان و توجه به اعتبارات اقدام می‌شود.

عاملی تصریح کرد: لازم است راهکارها و شیوه‌های توزیع آرد از سوی خود عشایر ارائه شود تا در نحوه توزیع مورد توجه قرار گیرد و همچنین باید تجربه‌های موفق در خصوص شیوه توزیع آرد استفاده و عملیاتی شود.

۳۵۰۰میلیارد تومان اعتبار در ۱۶ ماه گذشته به استان اردبیل جذب شد/ تصویب جذب ۱۰۰۰میلیارد تومان اعتبار تهاتر نفتی

وی در ادامه با اشاره به برخی اقدامات انجام‌گرفته در استان اردبیل طی ۱۶ ماه اخیر، گفت: در این مدت ۳هزار و ۵۰۰میلیارد تومان اعتبار به استان اردبیل جذب و برای پروژه‌های مهم تزریق شده است.

استاندار اردبیل افزود: یک‌هزارمیلیارد تومان هم اعتبار تهاتر نفتی علاوه بر ۳هزار و ۵۰۰میلیارد تومان اعتبار جذب‌شده به استان اردبیل، مصوب شده که برای اجرای پروژه‌های مهم استان اختصاص خواهد یافت.

عاملی اظهار کرد: همچنین آب‌رسانی به ۴۵۴ روستای استان اردبیل در حال اجرا بوده و تکمیل و بهره‌برداری از ۵۲ کیلومتر بزرگراه، از دیگر اقدامات انجام‌گرفته طی ۱۶ ماه گذشته است.

پایان پیام


٢٢:٢٠ - چهارشنبه ٥ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٤١٠٨١    /    تعداد نمایش : ١٣٧خروج