چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل دستور تشکیل کمیته کارشناسی معادن عنبران را صادر کرد/ اهمیت جلوگیری از متضرر شدن مردم در اکتشاف معادن

استاندار اردبیل با اشاره به تأکیدات نماینده ولی‌فقیه در استان و انتظار افکار عمومی در خصوص مشکلات مربوط به معادن عنبران، ضمن صدور دستور تشکیل کمیته کارشناسی و بررسی مجوزهای معادن این منطقه، گفت: لازم است نتیجه این بررسی‌ها و رفع مشکلات موجود به اطلاع عموم برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در شورای معادن استان بیان کرد: با توجه به تأکیدات نماینده محترم ولی‌فقیه در استان اردبیل و انتظار افکار عمومی در خصوص مشکلات مربوط به معادن عنبران، لازم است کمیته کارشناسی و بررسی مجوزهای معادن این منطقه تشکیل و نتیجه این بررسی‌ها و رفع مشکلات موجود به اطلاع عموم برسد.

وی ادامه داد: توجه به رعایت حقوق قانونی مردم و جلوگیری از متضرر شدن عموم، در اولویت اقدامات مربوط به اکتشاف معادن استان اردبیل است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: با توجه به اولویت قانون در همه اقدامات، چنان‌چه در جریان امور مربوط به اکتشاف معادن، مشکلی برای مردم ایجاد شود، از اکتشاف مذکور ممانعت به‌عمل می‌آید.

عاملی اظهار کرد: لازم است مشکلات مربوط به اکتشاف معادن از سوی افراد متقاضی، مورد بررسی کامل کارشناسی قرار گرفته و در صورت نبود مشکل، ممانعتی در اجرا ایجاد نشود.

گفتنی است؛ در این نشست مشکلات تعدادی از معادن استان اردبیل و راهکارهای حل این مشکلات مطرح شد.

پایان پیام


٢٣:٢٥ - سه شنبه ٤ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٤١٠٦٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٨خروج