چاپ        ارسال به دوست

توجه به پژوهش در اجرای برنامه‌ها منجر به نتیجه مطلوب می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل توجه به پژوهش را در اجرای برنامه‌های خرد و کلان برای رسیدن به نتیجه مطلوب، ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، آیین آغاز بهره‌برداری از مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل با حضور سیدعبدالله طباطبایی، دادستان مرکز استان، سیدکمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردبیل برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در این آیین با اشاره به مباحث فضای سبز و ترافیک گفت: اجرای تمامی برنامه‌ها اعم از خرد و کلان مستلزم پژوهش و تخصص است تا در عمل به نتیجه مطلوب منجر شود.

وی ادامه داد: ورود نخبگان به عرصه تصمیم‌گیری در مدیریت شهری فرصت‌سوزی‌ها و نارضایتی در بین مردم را کاهش داده و نتایج فعالیت‌ها را برای مردم ملموس‌تر خواهد کرد.

میرجعفریان بیان کرد: بررسی مشکلات مربوط به فضای سبز اردبیل و ارائه راهکارهای متناسب با محیط شهری و موقعیت جغرافیایی اردبیل منجر به فضاسازی مناسب با پوشش گیاهی متناسب و ارتقای نشاط اجتماعی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل تصریح کرد: در بحث مربوط به ترافیک تنها افزایش تقاطع‌ها کارساز نبوده و توجه به فرهنگسازی و اصلاح فرهنگ تک‌سرنشینی نیز ضروری است.

پایان پیام


٢٢:٤٢ - يکشنبه ٢ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٤١٠٥٧    /    تعداد نمایش : ١٩٩خروج